Aktualności

DOMOTEX 2014: tarasy modułowe Floover Hortus w Strefie Innowacji

07.01.2014

DOMOTEX to największa impreza targowa dla branży podłogowej w Europie. Tegoroczne, hanowerskie Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych, potrwają od 11 do 14 stycznia i zostaną na nich przedstawione najnowsze trendy w kategorii aranżacji podłóg.

Moduły łączone są w systemie klik, dzięki czemu ich montaż jest bezproblemowy i umożliwia szybkie zaaranżowanie powierzchni na zewnątrz budynkuZespół złożony z sześciorga ekspertów wyróżnił w tym roku 62 innowacje, które znacząco wpływają na oblicze współczesnego projektowania podłóg i ofertę producentów.

Przy ocenie, pod uwagę brane były nowe rozwiązania w zakresie technologii, jakości i funkcjonalności. Ważny okazał się również sam design produktów oraz ich dopasowanie do aktualnych potrzeb rynku. Wśród czołowej sześćdziesiątki znalazły się moduły tarasowe Floover Hortus & Floover Decking.

To unikalne rozwiązanie opiera się na polipropylenowej podstawie, której warstwą wierzchnią mogą być polistyrenowe klepki wykończone tkanym winylem Floover Woven lub drewniane klepki z drewna Ipe czy Teak.

Kluczowe korzyści?

Moduły łączone są w systemie klik, dzięki czemu ich montaż jest bezproblemowy i umożliwia szybkie zaaranżowanie powierzchni na zewnątrz budynku. Niespotykana odporność i odpowiedni dobór materiałów sprawia, że system Hortus może być stosowany w zakresie temperatur od -20°C do +70°C, gwarantując trwałość rozwiązania. Innowacja w zakresie designu polega na możliwości stosowania takiego samego dekoru we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów.

Innowacja w zakresie designu polega na możliwości stosowania takiego samego dekoru we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektówPodczas targów system Floover Hortus & Floover Decking zostanie wystawiony w strefie innowacji, w której znajdują się produkty wyróżnione przez jury w kategorii Resilient & Textile Floor Coverings. Strefa ta, zaprojektowana przez Jürgena Mayera H. znajduje się w centralnej części hali 6 i jest początkiem trasy Innovation@Domotex. Dwa razy dziennie można ja zwiedzić z udziałem przewodnika – architeka.

Równolegle, do dyspozycji odwiedzających, dostępne będzie stoisko marki w hali 9, stoisko D24, gdzie będzie można uzyskać więcej informacji dotyczących pełnej oferty firmy.

W Polsce jedynym dystrybutorem produktów wyróżnionej marki Floover jest firma Kopp. W ofercie znajdują się zarówno dostrzeżone przez jury targów DOMOTEX tarasy Floover Hortus, jak i szeroka gama podłóg winylowych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach budynków.

Szczegółowe informacje na temat produktów dostępne są na stronie www.floover.pl

źródło i zdjęcia: KOPP

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp