Aktualności

Baterie wannowe KLUDI – źródło luksusu

24.12.2013

Łazienka w nowoczesnym domu pełni wiele funkcji; obok tych czysto pragmatycznych musi spełniać szereg innych zadań, w tym zadbać o nasze dobre samopoczucie.

KLUDI AMBIENTA bateria wannowa do wanien wolnostojącychŁazienka staje się synonimem luksusu, dlatego odpowiednia aranżacja tej przestrzeni ma szczególne znaczenie. Rankiem chętnie decydujemy się na orzeźwiający prysznic, a wieczorem przyjmujemy relaksującą kąpiel. Dla wielu wnętrz łazienkowych punkt centralny stanowi wanna, która niejednokrotnie staje się wyrafinowaną ozdobą. Najnowszym trendem są wanny wolnostojące, które dominując nad przestrzenią wymuszają bardziej wyszukane formy aranżacji. Szczególnie odnosi się to do armatury, która przy takim zagospodarowaniu wnętrza musi stanowić jej estetyczne dopełnienie.

Równie modnym jest dyskretne wbudowanie wanny w łazienkową przestrzeń – stworzenie wnętrza, z  którym będzie się ona komponować w sposób naturalny i uzupełnienie go o idealnie współgrającą, subtelną armaturę. KLUDI – jeden z liderów w produkcji armatury łazienkowej – dostrzegło ten trend i proponuje swoim klientom zarówno modele baterii do wanien wolnostojących (w seriach KLUDI NEW WAVES, KLUDI BALANCE i KLUDI AMBIENTA), jak i modele do montażu trój- i czterootworowego, które znakomicie pasują do wanien zamontowanych w ceramicznej bądź kamiennej obudowie, czy ekstrawaganckich wanien wpuszczanych w podłogę.

KLUDI OBJEKTA bateria wannowo-natryskowaWielbiciele minimalizmu mogą z kolei wybrać baterie podtynkowe, których jedynymi widocznymi na zewnątrz elementami są wylewki i elementy sterujące. Z myślą o nich KLUDI proponuje na przykład gotowe rozwiązania podtynkowe przeznaczone do montażu przy wannach. Luksus relaksu we własnym domu nie jest dziś przyjemnością zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Klienci ze średniego segmentu rynku znajdą wśród propozycji KLUDI takie, które wyróżnia optymalny stosunek jakości do ceny. Dotyczy to na przykład rozwiązań podtynkowych z serii KLUDI ZENTA czy KLUDI OBJEKTA oraz bardziej standardowych modeli armatury, przeznaczonych do montażu naściennego.

W przypadku niewielkich łazienek warto rozważyć opcję wanny z parawanem lub zasłoną, w której komfortowo i wygodnie będzie można wziąć w niej zarówno prysznic, jak i gorącą kąpiel. Dla takich rozwiązań optymalnym jest zastosowanie baterii wannowo-natryskowych, czy prętów i uchwytów ściennych, na których będziemy mogli umieścić rączki natrysku. KLUDI proponuje swoim klientom w tej grupie wiele wyróżniających się funkcjonalnością i estetyką produktów. Warto też wspomnieć o tym, że w ofercie KLUDI znajduje się armatura wannowa i wannowo-natryskowa wyposażona w termostaty. Jej wybór gwarantuje nam oszczędność wody, a także komfort kąpieli i bezpieczeństwo – zwłaszcza najmłodszych użytkowników łazienek.

źródło i zdjęcia: KLUDI

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen