Aktualności

Hydro-Vacuum S.A. laureatem Medalu Europejskiego 2013

17.06.2013

Wyróżnienie zostało przyznane za pompy jednostopniowe typu FZ z innowacyjnym napędem o stopniu ochrony IP68 z wewnętrznym układem chłodzenia.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowane przez ministra ds. członkostwa w UE) oraz Business Centre Club.

Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tej edycji wyróżnione zostały wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Nagrodę z rąk Prezesa BCC - Marka Goliszewskiego i Przewodniczącego Rady Głównej BCC - Macieja Grelowskiego odebrała wiceprezes Barbara Miller podczas uroczystej Gali, która odbyła się 5 czerwca na Stadionie Narodowym w Loży Biznes Klubu.

źródło i zdjęcie: Hydro-Vacuum S.A.

 

Firma powiązana:

Hydro-Vacuum S.A.

Telefon 56 450 74 15
www.hv.pl
hv@hv.pl

Hydro-Vacuum S.A.