Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Kleje do płytek ceramicznych

Kampania reklamowa produktów Atlas

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2009-07-23

Z początkiem lipca ruszyła kampania reklamowa atlasowych produktów w Rosji i w Wielkiej Brytanii. Firma promuje zaprawy do fugowania oraz produkty marki AVAL.

Przez cały lipiec, w 212 wagonach moskiewskiego metra linii Kolcewaja – wraz z pasażerami – będzie jeździła reklama atlasowych zapraw do spoinowania: Zaprawy do fugowania ATLAS oraz fug ATLAS ARTIS i ATLAS ARTIS STYLE (fuga z efektem brokatowym). Akcja ta jest przedłużeniem kampanii telewizyjnej, przeprowadzonej w maju i czerwcu w rosyjskim kanale telewizji TNT, gdzie byliśmy sponsorem programu o wykańczaniu i remontowaniu wnętrz „Szkoła Remonta”.

Fugi to najlepiej sprzedające się produkty ATLASA na rosyjskim rynku. Fuga wąska jest wręcz motorem napędowym eksportu do Rosji, a brokatowa okazała się prawdziwym hitem. Nasza kampania to odpowiedź na zmasowaną akcję konkurencji, skierowaną przeciwko atlasowym fugom, oraz na pogłoski, jakoby nie były one cementowe – wyjaśnia Jarosław Tomczyk, kierownik ds. wsparcia eksportu ATLASA.

Kampania przygotowana została z pomocą moskiewskiej agencji reklamowej AKG NetVision, natomiast projekt reklamy powstał w atlasowym studio graficznym.

W tym samym czasie, w Wielkiej Brytanii, rozpoczęła się kampania prasowa marki AVAL, skierowana do tamtejszej Polonii. 3 lipca w polskojęzycznym tygodniku Polish Express ukazała się pierwsza z serii reklam, na początek – promująca systemy ociepleń AVAL i AVAL ROKER.

– Dzięki pokaźnemu nakładowi tygodnika i szerokiej dystrybucji mamy ambicję dotrzeć do dystrybutorów i wykonawców rodem z Polski, działających w wielu zakątkach Zjednoczonego Królestwa – mówi Stanisław Krajewski, specjalista ds. promocji zagranicznej w ATLASIE.

Kampania potrwa do października i będzie eksponowała kolejne produkty marki AVAL, stosownie do polityki sprzedażowej prowadzonej na rynku brytyjskim.

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny