Aktualności

Dobry wybór - kocioł SAS na lata

17.12.2013

Co roku w sezonie grzewczym rośnie zainteresowanie wszelkimi nowinkami z dziedziny ogrzewania i kotłów na różnego typu paliwa.

Ważne jest, aby decyzji o zakupie konkretnego kotła nie podejmować pochopnie oraz by wziąć pod uwagę nie tylko jego cenę, ale także stopień zautomatyzowania obsługi, energooszczędność, rodzaj paliwa, jak również zapewnione przez producenta bezpieczeństwo eksploatacji i obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Kotły SAS już od 1980 roku radzą sobie zarówno z ogrzewaniem domków jednorodzinnych, jak też dużych budynków, hal, czy obiektów użyteczności publicznej. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno kotły tradycyjne, przystosowane do spalania węgla oraz drewna opałowego, jak i nowoczesne, wielodobowe, automatyczne kotły zarówno węglowe (eko-groszek) jak i peletowe, w których obsługa sprowadzona jest do minimum.

Przy wyborze kotła warto też wziąć pod uwagę aspekt ekologiczny. Kotły podajnikowe SAS zarówno retortowe jak i z palnikiem na pelety pozwalają znacznie ograniczyć emisję szkodliwych gazów i pyłów, a w przypadku spalania peletów uniknąć także uciążliwej utylizacji popiołu.


Samych trafionych wyborów i zadowolenia w Nowym Roku wszystkim klientom
i użytkownikom kotłów SAS
A na Święta Bożego Narodzenia rodzinnego ciepła i radości

źródło i zdjęcie: SAS

Firma powiązana:

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Telefon 41 378 46 19
www.sas.busko.pl
biuro@sas.busko.pl

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS