Aktualności

Karolina Malinowska i Maciej Zień jurorami finału Siemens FreshLook

17.12.2013

Już po raz czwarty odbył się zakupowy finał modowego projektu Siemens FreshLook. 11 grudnia 2013 roku w galerii Złote Tarasy  w Warszawie spotkały się cztery finalistki konkursu na najlepszą stylizację. Pod czujnym okiem stylistki i redaktor naczelnej e-magazynu Siemens FreshLook Karoliny Malinowskiej oraz projektanta Macieja Zienia, dziewczyny spędziły cały dzień na zakupach marzeń. Każdy z nich miała do wydania 3000 zł.

W wyniku obrad pralkę i suszarkę do ubrań marki Siemens otrzymała Adriana KubieniecOgłoszenie zwyciężczyni jesiennej edycji Siemens konkursu FreshLook, jak co roku poprzedzały długie dyskusje jury.  W wyniku obrad pralkę i suszarkę do ubrań marki Siemens otrzymała Adriana Kubieniec, która dostała się do finału konkursu dzięki najlepszej stylizacji w edycji „Barokowy przepych”. Adriana zaskoczyła jurorów odważną stylizacją, inną niż ta, którą wyróżniła się w edycji „Barokowy przepych”.

Karolina Malinowska, wręczając główną nagrodę dziewczynie, podkreśliła, że wygląd zwyciężczyni jest nie tylko oryginalny, ale przede wszystkim „fresh”, co jest szczególnie ważne w konkursie modowym, takim jak Siemens FreshLook. Obok zwyciężczyni, udział w finale wzięły również: Magdalena Majewska (najlepsza stylizacja „Grunge Style”), Anna Akińcza (najlepsza stylizacja „Burgund i fiolet”) oraz Milena Bekalarska (najlepsza stylizacja „W kratkę”).

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego