Aktualności

Piekarnik Franke Crystal 981 M z technologią DCT laureatem nagrody czytelników magazynu Dobre Wnętrze „Design dla konesera 2013”

13.12.2013

W konkursie nominowanych było ponad 80 elementów wyposażenia wnętrz, a nagrody przyznawali czytelnicy głosując przez Internet lub za pomocą SMS-ów.

Nagroda „Design dla konesera” jest kolejnym wyróżnieniem dla piekarnika Franke Crystal z technologią DCTPiekarnik Franke Crystal został wyróżniony w kategorii duże AGD. Prezes Franke Polska - Marek Szymański, odbierając nagrodę, podkreślił, że „to wielki zaszczyt zostać wyróżnionym w tak szacowanym gronie, a zainteresowanie jakim cieszył się konkurs tylko umacnia nas w przekonaniu, że warto inwestować w jakość i wzornictwo”.

Szwajcarski rodowód marki rozpoznać można w każdym z produktów z oferty Franke, a szczególnie dobrze, właśnie w nagrodzonej linii piekarników Crystal. Wszystkie urządzenia projektowane są z myślą o poprawie jakości życia konsumenta, ale jednocześnie projektanci duży nacisk kładą na wzornictwo i jakość każdego, nawet najmniejszego elementu, takie podejście już wielokrotnie docenione zostało przez koneserów i ekspertów.

Szwajcarski rodowód marki rozpoznać można w każdym z produktów z oferty Franke, a szczególnie dobrze, właśnie w nagrodzonej linii piekarników CrystalNagroda „Design dla konesera” jest kolejnym wyróżnieniem dla piekarnika Franke Crystal z technologią DCT. Cała linia Crystal doceniona została przez jury nagrody Złote Godło Najwyższa jakość QI 2013. Urządzenie zostało również zauważone przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, którzy zarekomendowali produkt do konkursu Dobry Wzór 2013. Więcej informacji o Franke na www.franke.pl

źródło i zdjęcie: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke