Aktualności

Warsztaty Roto Frank Okucia Budowlane dla dziennikarzy

12.12.2013

W siedzibie firmy Roto Frank Okucia Budowlane w Warszawie już po raz trzeci odbyły się specjalne warsztaty przeznaczone dla dziennikarzy z branży budowalnej i okiennej. Celem cyklicznych spotkań jest promowanie wiedzy na temat rozwiązań okuciowych oraz możliwości, jakie niesie za sobą ich zastosowanie w oknach.

Warsztaty już po raz kolejny odbyły się w salonie wystawowym Roto, który doskonale prezentuje okno jako kompletny element wyposażenie domu, dopasowany do potrzeb domowników i funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń. Nowoczesny sposób prezentacji okuć okiennych i drzwiowych, jaki proponuje firma Roto, daje możliwość przekucia teoretycznej wiedzy w praktyczne wizualizacje, a tym samym lepsze zobrazowanie potrzeb klientów.

Naszym głównym założeniem jest zmiana postrzegania okna przez konsumentów – już nie jako zamknięcia otworu w ścianie, ale funkcjonalnego elementu dostosowanego do indywidualnych wymagań domu i jego mieszkańców. Naszym celem jest, by we współpracy z przedstawicielami mediów, dotrzeć z informacjami do jak największej liczby osób, edukując ich w zakresie funkcjonalności okien oraz dostępnych rozwiązań – mówi Barbara Ahlers, prezes firmy Roto Frank Okucia Budowlane.

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. ze 100% udziałem kapitału Roto Frank AG jest jedną z trzech spółek reprezentujących niemiecki koncern w Polsce. Dywizja ta odpowiedzialna jest za dystrybucję okuć do okien i drzwi na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. O sukcesie i popularności Roto decydują nie tylko innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, ale i sprawna obsługa, czego przykładem jest magazyn Roto w Warszawie.

Na powierzchni magazynowej 2.700 m2 znajduje się ok. 5.100 różnych artykułów umieszczonych na 6500 miejscach paletowych. Średni czas realizacji dostaw to niespełna 2 dni (1,8 dnia), a większość klientów zamawia w ciągu roku aż 440-700 artykułów. Sprawna realizacja zamówień to efekt niezawodnego systemu zarządzania magazynem, w którym towar nieustannie  „rotuje”, czyli produkty wchodzą i wychodzą 11 razy.

źródło i zdjęcie: Roto Frank Okna Dachowe

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane