Aktualności

Piknik dla glazurników

23.07.2009

Piknik dla glazurników, jaki odbył się 18 lipca br. w Warszawie, był półmetkiem branżowych cyklicznych spotkań, jakie organizuje Polskie Zrzeszenie Płytkarzy i ATLAS. Do tej pory wzięło w nich udział ok. 900 wykonawców.

Tym razem w pikniku dla glazurników, który odbył się w podwarszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Platon, wzięło udział 246 glazurników z województwa mazowieckiego. Konkursowe zadanie, jak zawsze, było niespodzianką. Efektem pracy miało być przestrzenne dzieło, powstałe z połączenia kilku brył geometrycznych, wykonanych z płytek ceramicznych.

Zwycięzcami mazowieckich zmagań zostali: Witold Mocarski (I miejsce), Adam Majcher II miejsce) oraz Marek Towarek i Jerzy Sudak (III miejsce). Ogólnopolski finał rozegra się podczas targów BUDMA 2010, jakie odbędą się w styczniu przyszłego roku.

Po zawodach fachowcy wzięli udział w warsztatach produktowych, prowadzonych przez ekspertów ATLASA. Jak zawsze, wiele zainteresowania wywołał Program Fachowiec, w którym wykonawcy mogą zdobywać cenne nagrody. Na zakończenie pikniku dla glazurników nadszedł czas na część rozrywkową, czyli biesiadę, konkursy, występy artystyczne i co najważniejsze – na integrację.

 

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon bezpłatna infolinia: 800 168 083
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas