Aktualności

Z.U.P.A. - nowy program kulinarny tworzony przy współpracy z firmą FRANKE

05.12.2013

W niedzielę 1 grudnia wystartował nowy program kulinarny Z.U.P.A. tworzony przy współpracy z firmą FRANKE. W nowoczesnej kuchni wyposażonej w urządzenia kuchenne Franke przez 10 kolejnych odcinków rządzić będzie piękna i utalentowana kobieta oraz jej inspirujące przepisy prezentujące dobrze znane zupy w nowych odsłonach.

Z.U.P.A czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna to program, w których prowadząca chce przekonać widzów, że zupy można przyrządzić na wiele sposobów, korzystając czasem z zaskakujących, choć ogólnodostępnych produktów. Niewiele jest skuteczniejszych przepisów na szybką i niebanalną potrawę, a zupy rodem z tego programu to idealne, kulinarne inspiracje nie tylko dla zapracowanych i zabieganych.

Zupy są w polskiej tradycji zwykle pierwszym daniem, szczególnie docenianym w sezonie jesienno-zimowym. W każdym odcinku zaprezentowane będą trzy potrawy z jednego tematu. Tematami kolejnych odcinków programu będą zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne czy chłodniki.

Z urządzeniami marki Franke jest podobnie, jak ze składnikami do każdej zupy – wystarczy odrobina kulinarnej fantazji i gotowanie staje się przyjemnością, a potrawy mają swój niepowtarzalny smak.

Kinga Paruzel – prowadząca program finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef, jest autorką popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Przepisy Kingi to niezwykle oryginalne remiksy tradycyjnych polskich przepisów, które odmienia czasem nie do poznania.  

Premierowe odcinki programu Z.U.P.A. w każdą niedzielę o godzinie 18.30 na kanale kuchnia+. Powtórki w niedziele o 22.35 i poniedziałki o 12.25

źródło i zdjęcie: Franke

Z.U.P.A. - nowy program kulinarny tworzony przy współpracy z firmą FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke
Zobacz produkty: