Aktualności

Termo flota MS więcej niż OKNA

12.05.2010

Firma MS więcej niż OKNA, producent okien TYTANOWYCHtermo, wprowadziła nowe oznakowanie floty samochodowej. Obrendowane zostaną zarówno plandeki firmowych tirów, jak również samochody dostawcze partnerów handlowych. Projekt graficzny został przygotowany w taki sposób, aby przyciągać uwagę, niezależnie od rodzaju nośnika – wybrane elementy graficzne są już wykorzystywane nie tylko na samochodach, ale także w kampaniach reklamowych oraz na stronie internetowej www.ms.pl...

Nowe oznakowanie floty ma przede wszystkim zwiększyć świadomość marki MS więcej niż OKNA oraz energooszczędnych okien TYTANOWYCHtermo PVC. Dlatego też na samochodach widnieją dwa logotypy. Motywem wiodącym na plandekach samochodów ciężarowych będzie dodatkowo płonące okno – symbol doskonałych parametrów termicznych produktu.

- To kolejny krok w kierunku budowania spójnego wizerunku naszej firmy, jako producenta wysokiej jakości energooszczędnych okien o ponadprzeciętnych walorach użytkowych i stylistycznych – mówi Magdalena Basarab, brand manager w firmie MS więcej niż OKNA.

Pozostałe części projektu przedstawiają z kolei bogate możliwości produkcyjne firmy, która w swojej ofercie posiada nie tylko okna z PVC, ale także drewniane i aluminiowe. Dostępne zarówno w standardowych, jak również bardziej wyszukanych wariantach kolorystycznych i kształtach.

źródło: MS więcej niż OKNA

Więcej

Firma powiązana:

MS więcej niż OKNA

Telefon 59 841 08 00, 801 608 608 (infolinia)
www.ms.pl
info@ms.pl

MS więcej niż OKNA