Aktualności

Karlik na targach ENERGETAB 2013

23.09.2013

W dniach od 17 do 19 września 2013 r. stoisko firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. odwiedziło bardzo wiele osób. Na stoisku odwiedzający mogli zobaczyć m.in. najnowsze produkty, które poszerzyły ofertę handlową firmy.

Zaprezentowaliśmy nową serię gniazd i łączników FLEXI, która łączy wyjątkowo!

Produkty serii FLEXI dają nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie. Jest to wyjątkowa funkcjonalność wyróżniająca tą serię od wszystkich innych. Prosty sposób łączenia ramek ze sobą, pomysłowy kształt zewnętrzny, bogata gama kolorystyczna od bieli, beżu poprzez kolory metalizowane spełniają oczekiwania osób poszukujących w osprzęcie piękna i funkcjonalności

Seria DECO została uzupełniona o dodatkowe, wyjątkowe ramki wielokrotne - uniwersalne, do poziomego i pionowego montażu mechanizmów. Gniazda i łączniki przestały funkcjonować w świadomości klienta jako funkcjonalna konieczność na ścianie, stały się elementami dekoracyjnymi, podkreślającymi charakter wnętrza, uzupełniającymi efekty wizualne kompozycji ściany. Podczas targów zaprezentowaliśmy nowe ramki w efekcie szkła oraz ramki drewniane, które dostępne są w sprzedaży od lipca 2013 roku.

Gościom wręczaliśmy drobne upominki, serwowaliśmy ciepłe i zimne napoje oraz zimne przekąski.
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i mamy nadzieję na spotkanie w równie sympatycznym gronie w roku 2014.

26. Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2013 już za nami. Zapraszamy za rok.

 zródło i zdjęcia: Karlik Elektrotechnik

Firma powiązana:

Karlik Elektrotechnik

Telefon 61 438 64 95
www.karlik.pl
karlik@karlik.pl

Karlik Elektrotechnik