Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stan surowy zamknięty

Polskie filtry na największych targach uzdatniania wody

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2013-12-03

Firma UST-M to polski producent szerokiej gamy filtrów do wody – od prostych filtrów do pralek i zmywarek po duże stacje uzdatniające. Produkty z Tomaszowa Mazowieckiego znajdują swoich sympatyków w Europie i na świecie. Ostatnio producent prezentował swoją ofertę na targach Aquatech w Amsterdamie – największym wydarzeniu wystawowym w Europie poświęconym filtrom do wody.

Stoisko UST-M na targach AquatechTegoroczna 24 edycja Aquatech odbywała się w tym roku w dniach 5-8 listopada w czasie Światowego Tygodnia Wody. Na 24 000 m2 powierzchni wystawowej zgromadziło się 750 wystawców. Ich stoiska odwiedziło blisko 20 tysięcy gości z całego świata.

Uzdatniamy wodę na światowym poziomie

Asortyment firmy UST-M pokazuje, że jeśli chodzi o kwestie uzdatniania wody, polskie produkty nie odbiegają swoją innowacyjnością od światowych trendów. Podczas targów goście mieli możliwość zapoznać się z bogatą ofertą produktów do oczyszczania i uzdatniania wody.

Zaprezentowaliśmy nasze nowości: nowoczesne korpusy WFW „EMI” i poczwórne zestawy podzlewozmywakowe – mówi Urszula Czechowicz-Górna, Prezes firmy UST-M. – Sporym zainteresowaniem cieszył się zmiękczacz kompaktowy „Niebieskie Źródła”, nazwany tak na cześć naszego regionalnego rezerwatu przyrody. Wyposażony został w elektroniczną głowicę czasowo-objętościową, która sprawia, że urządzenie pracuje bezobsługowo – dodaje.

Pole wymiany doświadczeń

Obecność na targach to jednak nie tylko okazja do zaprezentowania swoich produktów szerszej publiczności i nawiązania nowych relacji handlowych. Aquatech to także miejsce wymiany pomysłów i doświadczeń, złapania w żagle wiatru innowacyjności.

Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością, nawiązaliśmy także nowe, ciekawe kontakty –  komentuje Joanna Krześlak, Dyrektor Handlowy UST-M, reprezentująca firmę na targach. – Nasi przedstawiciele podczas targów mieli okazję do analizowania trendów na rynku. Jesteśmy pewni, że pozyskaną w ten sposób wiedzę przekujemy na kolejne innowacje w naszej firmie Ponadto jesteśmy dumni z tego, że poprzez udział w takich wydarzeniach UST-M staje się ambasadorem tworzyw sztucznych z Polski na całym świecie – podsumowuje Joanna Krześlak.

źródło i zdjęcia: UST-M

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny