Aktualności

Detector International Award 2013 dla uPass Access

21.11.2013

Czytnik dalekiego zasięgu uPass Access firmy Nedap AVI otrzymał nagrodę Detector International Award 2013 za najbardziej innowacyjny produkt kontroli dostępu w branży zabezpieczeń na całym świecie.

Czytnik uPass Access to najmniejszy czytnik UHFNagroda Innovative Achievement Award została przedstawiona na 14. ceremonii wręczenia nagród Detektor International 22 października 2013 podczas Sectech (Security Exhibition and Conference) w Sztokholmie w Szwecji. Detektor International Award jest niezależną i jedną z najbardziej prestiżowych nagród na światowym rynku zabezpieczeń.

Nagroda potwierdza pozycję firmy Nedap jako lidera rynku w branży zabezpieczeń i parkingów dla dużego zasięgu i rozwiązań hands-free” - mówi Jan Hofman, S. Development Business Manager w Nedap AVI.

Czytnik uPass Access to najmniejszy czytnik UHF, do zastosowania w systemach kontroli dostępu tam, gdzie potrzebne jest otwarcie drzwi bez użycia rąk, tzw. dostęp hands free. Umożliwia otwarcie drzwi z odległości do 2 metrów przy użyciu pasywnych kart kontroli dostępu (karta bez baterii).

Specjalnie zaprojektowany do montażu na futrynie drzwi i jest idealnym rozwiązaniem dla przejść wymagających zarówno zachowania bezpieczeństwa jak i wygody (np. budynki rządowe, lotniska, szpitale, wejścia dla osób niepełnosprawnych). Ten wyjątkowo mały czytnik kart wykorzystuje pasywne UHF (EPC Gen 2) i obsługuje wszystkie popularne standardy w branży zabezpieczeń. Dystrybutor: Aptom System Sp. z o.o., www.czytniki-rfid.pl

źródło i zdjęcie: ID Electronics

Firma powiązana:

ID Electronics Sp. z o.o.

Telefon 22 649 60 95, 22 649 60 94
www.ide.com.pl
ide@ide.com.pl

ID Electronics Sp. z o.o.