Aktualności

Viessmann Dobre Klimaty w TVN Meteo

14.10.2013

Na antenę kanału TVN Meteo powrócił program Tomasza Zubilewicza „Dobre Klimaty”. W nowej odsłonie magazyn porusza głównie tematy dotyczące technologii energooszczędnych w budownictwie.

Program „Dobre Klimaty” to cykl 19 odcinków na temat budownictwa energooszczędnego, współfinansowany przez NFOŚiGW. Tomasz Zubilewicz wyruszy na poszukiwanie najbardziej zaawansowanych technologii energooszczędnych stosowanych w domach na terenie kraju, jak i za granicą.

W każdym odcinku przedstawiony będzie jeden z aspektów budownictwa energooszczędnego, który szeroko omówiony przez architektów, inwestorów i mieszkańców nieruchomości będzie cenną wskazówką dla każdego zainteresowanego.

W nowej edycji programu, treści uzupełnione będą wiedzą eksperta i jednocześnie współprowadzącego program, Janusza Starościka, zaangażowanego w przedsięwzięcia propagujące efektywność energetyczną budynków i autora szeregu artykułów na powyższe tematy.

Premiera odcinka „Dobre Klimaty” w każdy piątek o godzinie 19:05 w TVN Meteo Powtórki: sobota 16:05, 19:05; niedziela 10:05; poniedziałek 12:05; wtorek 20:05 i czwartek 20:05. Sponsorem strategicznym jest firma Viessmann, serdecznie zapraszamy do oglądania!

źródlo i zdjęcie: Viessmann

Firma powiązana:

Viessmann

Telefon 71 360 71 00
www.viessmann.pl
info@viessmann.pl

Viessmann