Aktualności

Nawiewniki do wszystkich zastosowań

17.09.2013

Poszukują Państwo nawiewników? Firma Air Trade Centre oferuje szeroką gamę produktów, z której można wybrać odpowiednie rozwiązanie do każdej instalacji wentylacyjnej.

Proponujemy nawiewniki wirowe, talerzowe, szczelinowe wszystkich rodzajów, zastosowań, wielkości oraz w szerokiej gamie kolorów, również ze stali nierdzewnej. Elastycznie dopasowujemy nasze nawiewniki do kształtu sufitów, oferując niestandardowe wymiary jak i kształty.

Oferta Air Trade Centre Poland obejmuje pełną gamę elementów i urządzeń do instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (AHU/HVAC). Jesteśmy jedyną firmą, która dostarcza tak wiele różnych i specjalistycznych produktów tej branży, z których aż 80% jest dostępnych na bieżąco.

Usługi firmy Air Trade Centre obejmują szybką dostawę oraz „gwarancję braku przeciągów”. Stale udoskonalamy nasze produkty testując i badając ich pracę w naszych laboratoriach. Nasze dobrze przemyślane i nieskomplikowane podejście zwiększyło sprzedaż nawiewników wraz z klapami przeciwpożarowymi, przepustnicami regulacyjnymi, kanałami elastycznymi i akcesoriami. Nawiewniki do wszystkich zastosowań!

źródło i zdjęcie: SIG Air Handling Sp. z o.o.