Aktualności

Już jest! NVX80 czujnik zewnętrzny Paradox Security Systems

11.09.2013

Czujnik dualny z podwójnym antymaskingiem, wyposażony w nowatorskie rozwiązanie - kolorowy wyświetlacz OLED - przeznaczony jest do aplikacji zewnętrznych i przemysłowych. Czujnik NVX80 przeznaczony jest do pracy w warunkach zewnętrznych oraz trudnych warunkach wewnętrznych (hale produkcyjne, przemysł).

Jest to czujnik dualny ze strefą podejścia oraz podwójnymantymaskingiem - podczerwonym i mikrofalowym. Czujnik NVX80 może pracować w dwóch trybach - jako standardowy czujnik z wyjściami przekaźnikowymi oraz jako czujnik adresowalny na magistralicentral Digiplex EVO. NVX80 posiada deklarację zgodności z normą EN 50-131w klasie bezpieczeństwa 3 (grade 3).

Nowatorskim rozwiązaniem jest umieszczenie w czujniku kolorowego wyświetlacza OLED pozwalającego na skonfigurowanie parametrów pracy czujnika NVX80 bez otwierania jego obudowy. Wejście do menu dokonywane jest poprzez poluzowanie śrubki zabezpieczającej obudowę (śrubka zabezpieczona jest czujnikiem sabotażowym). Menu jest intuicyjnei przejrzyste - można w nim skonfigurować takieparametry jak czułość toru podczerwieni, czułość strefy podejścia, toru mikrofalowego i antymaskingu, odległość detekcji antymaskingu mikrofalowego, tryb odporności na zwierzęta i wiele innych.

źródło i zdjęcie: ICS Polska

Firma powiązana:

ICS POLSKA

Telefon 22 646 11 38, 22 849 92 30
www.ics.pl
biuro@ics.pl

ICS POLSKA