Aktualności

Druga strona płytki – rusza konkurs Tubądzin

04.11.2013

Świetnie wyglądająca glazura ma dwie strony, dosłownie i w przenośni. Pierwsza i najbardziej rzucająca się w oczy to wygląd zewnętrzny płytek. Druga, równie ważna, choć często niedoceniana, to strefa pracy glazurnika. Z roli, jaką w stworzeniu dobrej aranżacji odgrywa fachowiec, zdaje sobie sprawę Tubądzin. Ten renomowany producent płytek ceramicznych ogłosił właśnie konkurs Druga strona płytki, w którym specjaliści od glazury powalczą o cenne nagrody.

Zasady konkursu są bardzo proste. Od 4 listopada glazurnicy mogą zamieszczać zdjęcia swoich realizacji z wykorzystaniem płytek Grupy Tubądzin w specjalnie do tego stworzonej aplikacji na profilu Facebook firmy.

Po zaakceptowaniu galerii przez moderatorów, na poszczególne prace głosy mogą oddawać internauci. Z ich pomocą wyłonieni zostaną zwycięzcy, dla których przewidziano fachowe narzędzia firmy Rubi:

  • I miejsce: przecinarka DW 250 NL z ruchomą głowicą
  • II miejsce: przecinarka jednoprowadnicowa TI-93S
  • III miejsce: zestaw do wiercenia Easy Gres Plus

Wiemy, że dobrze wykonana realizacja wymaga od glazurników profesjonalizmu, cierpliwości i dbałości o szczegóły. Wysoko cenimy ich pracę, dlatego postanowiliśmy dać temu wyraz i ogłosić konkurs, który podkreśli rolę specjalistów.

Serdecznie zapraszam wszystkich fachowców do wzięcia udziału i pochwalenia się swoimi osiągnięciami – wyjaśnia Wojciech Włodarczyk, Project Manager z Grupy Tubądzin, odpowiedzialny za współpracę z glazurnikami.

Zachęcam także do przeglądania prac i wspierania swoich faworytów. Każdy głos się liczy, dodatkowo zamierzamy rozlosować ciekawe nagrody również wśród głosujących internautów – dodaje Włodarczyk.

Konkurs Druga strona płytki dostępny jest pod adresem https://apps.facebook.com/druga-strona-plytki/. Termin zgłaszania prac mija 13 grudnia 2013. Głosy będzie można oddawać aż do 31 grudnia 2013.

Źródło: Tubądzin Managment Group

Więcej

Firma powiązana:

Tubądzin Managment Group

Telefon 42 710 37 00
www.tubadzin.pl
tubadzin@tubadzin.pl

Tubądzin Managment Group