Aktualności

Konferencja Reologia w Technologii Betonu z udziałem firmy Schomburg

31.10.2013

Schomburg zaprasza na konferencję organizowaną przez Stowarzyszenie Producentów Chemii Budowlanej.

Pragniemy poinformować, że Stowarzyszenie Producentów Chemii Budowlanej, którego członkiem jest firma SCHOMBURG Polska, przyjęło patronat nad organizacją konferencji "Reologia w Technologii Betonu". Dlatego, jako współorganizator zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym merytorycznym spotkaniu, które odbędzie się 12-13 listopada 2013 roku w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym Magellan w Bronisławowie k/Wolborza (www.hotelmagellan.pl).

W trakcie konferencji p. Arkadiusz Ignerowicz - Kierownik Laboratorium Betonu wygłosi wykład pod tytułem: Domieszki dyspergujące w technologii produkcji drobnowymiarowych elementów wibroprasowanych. Program konferencji i szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.reologia.spchb.pl. Na tej samej stronie znajduje się formularz rejestracyjny (zakładka pt. Rejestracja). Udział w konferencji jest bezpłatny. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z hotelu - nocleg należy zarezerwować i opłacić we własnym zakresie (www.hotelmagellan.pl).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zgłoszenie udziału w konferencji zostanie potwierdzone, a na podany adres do korespondencji prześlemy imienne zaproszenie.

Źródło: Schomburg Polska Sp. z o.o.

Więcej

 

Firma powiązana:

Schomburg Polska

Telefon 24 254 73 42
www.schomburg.pl
biuro@schomburg.pl

Schomburg Polska