Aktualności

Ściana grzewcza Variotherm do mokrych tynków

24.10.2013

Systemowa ściana grzewcza jest kompletnym systemem. Począwszy od ruryVarioklima poprzez specjalny tynk o wysokiej przewodności ciepła a skończywszy na najmniejszym elemencie. Ten system odpowiada fizycznym zasadom budowy i jest regulowany przez optymalny przepływ ciepła i maksymalną funkcjonalność.

Jedyna w swoim rodzaju systemowa ściana grzewcza Variotherm znajduje szerokie zastosowanie w najróżniejszych miejscach i budowlach; szkołach, hotelach, domach, łazienkach jak również jako podgrzewana ławka w domach spokojnej starości i nie tylko.

Systemowa ściana grzewcza Variotherm utrzymuje bardzo przyjemny i łagodny klimat. Wychodzące ze ściany promieniowanie cieplne oddziałuje na człowieka tak przytulnie i zdrowo jak promieniowanie słoneczne.

Nasze ogrzewanie docenią także osoby ze skłonnościami alergicznymi. Dzięki zredukowaniu ruchu ciepłego powietrza, zawirowania kurzu oraz bakterie i drobnoustroje w nim żyjące należą do przeszłości.

Dzięki niskiej temperaturze pracy, ściana grzewcza Variotherm do zatynkowania jest bardzo oszczędna. Mała odległość rury Variomoduł od powierzchni ściany, powoduje szybkie i efektywne oddawanie ciepła.

Źródło: Variotherm

Więcej
 

Firma powiązana:

Variotherm Systemy Grzewcze

Telefon 14 67 84 295, 509 720 395
www.variotherm.pl
office@variotherm.pl

Variotherm Systemy Grzewcze