Aktualności

PAROC FAS B – Produkt Roku 2012 na Litwie

31.01.2013

Dyrektor Generalny UAB Paroc, Jonas Liubertas, odebrał złoty medal za płytę fasadową PAROC FAS B uzyskany w litewskim konkursie Produkt Roku 2012.

Konkurs jest uważany za najważniejsze wydarzenie w środowisku biznesowym na Litwie. Litewski premier Algirdas Butkevičius pogratulował zwycięzcom i wręczył nagrody. Ideą tego corocznego konkursu jest podwyższenie poziomu jakości i konkurencyjności litewskich produktów oraz przedstawienie krajowej produkcji przemysłowej, towarów i usług lokalnym i międzynarodowym konsumentom. W konkursie na litewski Produkt Roku nominowano łącznie 80 firm z 15 gałęzi gospodarki krajowej. Produkty nominowanych firm zostały ocenione przez ekspertów z różnych stowarzyszeń branżowych i biznesowych. Premier Algirdas Butkevičius wyraził zadowolenie z faktu, że liczba uczestników rośnie z roku na rok. W tym roku szczególne zaangażowanie wykazały małe i średniej wielkości przedsiębiorstwa.

Pan Liubertas nie krył zadowolenia, przyjmując nagrodę od litewskiego premiera.

"Jest to bardzo przyjemne i zasłużone uznanie dla pracy zespołowej w Paroc. Ulepszaliśmy i nadal będziemy doskonalić nasze produkty, tak aby przyczyniały się do rozwoju litewskiego przemysłu budowlanego i technologicznego", oznajmił w swym przemówieniu.

Płyta fasadowa PAROC FAS B jest powszechnie używana na Litwie w związku z jej wyjątkowymi właściwościami. Produkt jest stosowany do izolacji w budynkach nowych i remontowanych. Płyty PAROC FAS B zostały zastosowane na Litwie między innymi jako materiał izolacyjny w dziewięciopiętrowym budynku mieszkalnym "Konarskio Butai" w centrum Wilna, w szpitalu w Akmenė oraz w wielopiętrowych budynkach mieszkalnych w Kłajpedzie.

Źródło: PAROC

Więcej