Aktualności

„Wybór roku 2010” dla kabiny firmy Sanplast

20.04.2010

Kabina hydromasażowo-parowa Space Line zdobyła tytuł „Wybór roku 2010” w IX edycji konkursu organizowanego przez branżowy miesięcznik „Łazienka”. Kabina KN/SPACE LINE-HP-LX została nagrodzona w kategorii urządzenia do hydromasażu. Tegoroczne jury, złożone z architektów i projektantów, reprezentantów wiodących w Polsce salonów i hurtowni z wyposażeniem łazienkowym, przedstawicieli organizacji branżowych oraz dziennikarzy miesięcznika „Łazienka” – brało pod uwagę 162 produkty w 13 kategoriach...

Głównymi kryteriami wyboru jury były m.in. wysoka jakość, ciekawe wzornictwo, a także zaawansowanie zastosowanych rozwiązań technologicznych, innowacyjność, oraz relacja ceny do jakości. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się 26 marca 2010 r. w warszawskim Hotelu Polonia Palace- przyznano 13 tytułów „Łazienka – Wybór Roku 2010” oraz 20 wyróżnień.

Nagrodzona tym tytułem kwadratowa kabina hydromasażowo- parowa firmy Sanplast to praktyczna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się odprężającymi zabiegami SPA w zaciszu własnej łazienki. Atrakcyjność konstrukcji zapewnia minimalna ilość profili oraz detali zastosowanych w kabinie. Uzyskany w ten sposób efekt przestrzeni sprawia, że kabina ta idealnie komponuje się z wnętrzem każdego pokoju kąpielowego.

W KN/SPACE LINE-HP-LX niezwykły komfort i prawdziwą przyjemność kąpieli zapewniają elementy wyposażenia, m.in.: wielofunkcyjny panel z 6 dyszami wielopunktowymi, system masażu bocznego, funkcja odkamieniania generatora pary oraz wygodny taboret, ułatwiający wykonywanie zabiegów kosmetycznych.

Kabina hydromasażowo- parowa występuje w dwóch typach wyposażenia: Standard, w cenie 14, 762 zł brutto i Lux, w cenie 17, 202 zł brutto.

Konkurs miesięcznika „Łazienka” to jedyny na polskim rynku konkurs, poświęcony produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Nagrodzone w nim produkty można uznać za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa na naszym rynku, tym bardziej więc cieszy zwycięski tytuł, który uzyskała w tym konkursie obecna na naszym rynku od ponad dwudziestu pięciu lat firma Sanplast.

Więcej

Firma powiązana:

Sanplast

Telefon 52 31 88 500
www.sanplast.pl
poczta@sanplast.pl

Sanplast