Aktualności

Podsumowanie II Targów Dom Inteligentny

12.10.2013

W dniach 4-6.10.2013r. w SOHO Factory w Warszawie odbyły się drugie polskie targi Dom Inteligentny oraz Wystawa Sprzętu Kina Domowego. W targach wzięło udział blisko 100 wystawców, w tym kluczowi producenci i dystrybutorzy urządzeń i systemów automatyki budynkowej oraz audio-wideo. Wśród wystawców była firma ID Electronics Sp. z o.o. z Warszawy, zdobywca zeszłorocznych laurów BEST EXPO 2012 za „Najlepszą prezentację systemów domu inteligentnego”.

IDE świętowało w czasie targów 20-lecie istnienia. Firma założona w 1993 roku specjalizuje się w dystrybucji urządzeń do systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz automatyki budynkowej, w szczególności w standardzie KNX.

Na stoisku ID Electronics przygotowano wiele atrakcji dla zwiedzających. Jedną z nich była nowoczesna fontanna w kształcie kuli, z zamontowaną lampą wodoszczelną z diodami LED RGB, podświetlającą spływającą wodę we wszystkich kolorach tęczy.

Oświetleniem na stoisku sterowano z dotykowych paneli KNX firmy Zennio oraz za pomocą bezprzewodowych przełączników Eldat. Prawdziwym hitem był panel dotykowy Corlo Touch KNX firmy Elsner-Elektronik, który może pełnić również funkcję elektronicznej ramki do zdjęć jako wygaszacz ekranu dotykowego.

Nowością był też niewielki czytnik dalekiego zasięgu firmy Nedap do identyfikacji kierowców, oraz niewielka zewnętrzna dualna czujka alarmowa Nat Sensor.

Zaprezentowano również światową nowość, produkowany w IDE interfejs KNX-Inner Range, służący do integracji systemu alarmowego australijskiej firmy Inner Range z systemami automatyki budynkowej KNX.

Z okazji 20-lecia firmy, ID Electronics zaserwowała odwiedzającym czar PRL’u. Goście stoiska mogli napić się wody z sokiem z autentycznego saturatora, pokrzepić się jabłkiem, obwarzankami i oczywiście słynnymi krówkami IDEałkami, prosto z Milanówka. 

Źródło: ID Electronics Sp. z o.o.

Więcej

Firma powiązana:

ID Electronics Sp. z o.o.

Telefon 22 649 60 95, 22 649 60 94
www.ide.com.pl
ide@ide.com.pl

ID Electronics Sp. z o.o.