Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu KOSMICZNE RABATY!

16.10.2013

Z przyjemnością informujemy, że wrześniowy konkurs CRH Klinkier został zakończony! Kapituła konkursu po obradach wyłoniła następujących zwycięzców!

 

1/ Jacek Chwedoruk z Konstantynowa

2/ Liliana Kliszcz z Telatyna

3/ Rafał Pianka ze Słupska

Kapituła konkursu postanowiła również dodatkowo wyróżnić i nagrodzić plecakami firmowymi 4F następujące osoby:

- Roberta Przybysza (Zasady)
- Edytę Chwedoruk (Konstantynów)
- Pawła Domańskiego (Mińska Mazowiecki)
- Grzegorza Warchałowskiego (Cząstków Polski)
- Andrzeja Duszyńskiego (Przeźmierowo)

Oto wszystkie nagrodzone oraz część wyróżnionych odpowiedzi na pytanie konkursowe "Dlaczego warto budować z klinkieru CRH?":
"Zdecydowaliśmy się na zastosowanie cegieł firmy CRH klinkier w naszym domu. Uznaliśmy, że cegły klinkierowe wkomponowane w elewację budynku nadają niepowtarzalny wygląd oraz są najtrwalszym rozwiązaniem.  Dom jest spełnieniem naszych marzeń, dlatego wybór cegły był dokładnie przemyślany i przedyskutowany.  Ściany z cegły klinkierowej CRH wywołują uśmiech na naszych twarzach oraz dają poczucie wewnętrznego spokoju. Przecież mamy to, co najlepsze… "

"Klinkier CRH Klinkier jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie wieloletniego spokoju. Warto budować z tego oto klinkieru ze względu na wiele argumentów, które przemawiają za jego wykorzystywaniem. Jednym z nich jest fakt, że zapewnia on trwałą i elegancką elewację i to przez wiele, wiele lat, która nie wymaga odnawiania. Można zyskać w ten sposób trwałość oraz nieskazitelny wygląd. Kolejnym argumentem jest to, że zapewnia on komfort cieplny oraz odporność ogniową. Jest mrozoodporny, a także nie ulega korozji chemicznej i biologicznej. Oprócz pięknego wyglądu zapewnia także oszczędność finansową. Jest on najlepszym klinkierem jaki można sobie wymarzyć."

"Z CRH KLINKIERU TYLE BAJERU
I CHARAKTERU, A ILE DZIWERU
SĄSIEDZI PYTAJĄ , Z ZAZDROŚCI PĘKAJĄ
WIĘC W GŁOWĘ SIĘ NIE DRAP I NIE ZASTANAWIAJ
- KUP PŁYTKĘ Z CRH I DOM ODNAWIAJ’"

"Nie stać nas na buble. To musi być jakość i wygląd dlatego musi to być klinkier z CRH!"
„Jest ładny i myślę, że będzie też i trwały. Skorzystałem z polecenia innych osób (w rodzinie), które już wcześniej kupiły bruk klinkierowy wyprodukowany przez CHR i pozytywnie się o nim wyrażają. Chciałbym, aby moja opinia po kilku latach była również pozytywna o produktach firmy CRH jak ta, jaką posiadam dzisiaj.”

"Jestem zachwycona klinkierem firmy CRH Klinkier. Nie zastanawiałam się długo nad wyborem. Odkąd go zobaczyłam wiedziałam, że będzie zdobił ogrodzenie mojej posiadłości. Następnie przyszła kolej na  komin, słup oraz inne elementy naszego domu. Bez wahania decyzja po raz kolejny padła na CRH Klinkier.  Wiem, że wyrób jest trwały i solidnie wykonany, dzięki czemu będzie nam służył prze wiele lat. Cieszę się, że mój wybór padł właśnie na CRH Klinkier !" Rozstrzygnięcie konkursu KOSMICZNE RABATY! Wszystkim serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie! Zwycięzcom gratulujemy!

Źródło: CRH Klinkier

Więcej

Rozstrzygnięcie konkursu KOSMICZNE RABATY!
Zobacz produkty: