Aktualności

Beninca Polonia w nowej siedzibie!

16.10.2013

Szanowni Państwo, w  związku z rozwojem Beninca Polonia z radością i satysfakcją  informuję  o zmianie  naszej siedziby.

Od dnia 28.10.2013 zapraszam Państwa do nowego biura w  Czosnowie przy ul. Holenderskiej 1. Nowa siedziba położona jest w doskonałej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S7- wylotowej  z Warszawy w kierunku Gdańska.  Nie będą Państwo mieli żadnych problemów ze znalezieniem siedziby Beninca Polonia, ponieważ jest widoczna z drogi S7.

Nowa lokalizacja daje nam niezwykle komfortowe warunki przyjmowania naszych Partnerów Handlowych, jak również możliwość skoncentrowania się na najwyższych standardach obsługi. Dzięki znacznie większej powierzchni magazynowej, biurowej i ekspozycyjnej będziemy mogli jeszcze lepiej prezentować Państwu szeroką gamę produktów Holdingu Beninca.

Jednocześnie informuję, że dotychczasowe dane internetowe, adres mailowy i kontakt telefoniczny pozostają bez zmian. Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do nowej siedziby Beninca Polonia w Czosnowie od 28.10.2013! Andrzej Pawluk, Dyrektor Naczelny Beninca Polonia sp. z o.o. wraz z Zespołem.

Źródło: Beninca Polonia

Więcej

Firma powiązana:

Beninca

Telefon 798 859 859
www.beninca.pl, www.riseweb.pl, www.byou.pl
dz.handlowy@beninca.pl

Beninca