Aktualności

Nice kolejny raz broni tytułu lidera

12.04.2010

Kapituła Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU kolejny raz przyznała nagrody najlepszym firmom w Polsce. Firma Nice utrzymała prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet”. Celem konkursu promocyjnego Lider Rynku jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe...

W odróżnieniu od innych tego typu projektów w Polsce, w konkursie Lider Rynku nie ma zasady uznaniowości - wygrywa najlepszy, co gwarantują przepisy regulaminu konkursu.

Przyznany tytuł dla Nice Polska w kategorii „Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” to prestiż, dowód ogromnego zaufania rynku oraz potwierdzenie najsilniejszej pozycji w branży.

Nice od dawna jest stale obecny w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO9001 od 2002 r., czy pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma.

źródło: Nice

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska