Aktualności

Galmet wystawcą trzeciej już edycji targów RENEXPO POLAND 2013

11.10.2013

Firma Galmet, jako producent polskich systemów solarnych oraz pomp ciepła, jest uczestnikiem Międzynarodowych Targów RENEXPO® Poland, poświęconych odnawialnym źródłom energii oraz efektywności energetycznej.

W dniach 16-17.10.2013 zapraszamy do warszawskiego Centrum EXPO XXI i odwiedzenia firmowego stoiska numer G9, gdzie będzie można zobaczyć ekspozycję produktów oraz uzyskać wszelkie informacje handlowo – techniczne dotyczące oferty.

Zapraszamy do wypełnienia zaproszenia upoważniającego do bezpłatnego wstępu na targi RENEXPO POLAND 2013. Podczas targów odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji m.in. 3-cia Konferencja Fotowoltaiki w Polsce. Konferencja zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki w współpracy z RECCO, zawierać będzie przegląd rozwoju rynków PV w Europie i na świecie. 

Galmet jako jeden z czołowych producentów urządzeń grzewczych na polskim rynku, wprowadził do oferty kolektory słoneczne. To pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty dla każdego Klienta. System grzewczy obejmuje m.in. ogrzewacze wody, kotły c.o. i pompy ciepła. Natomiast 30 lat w branży to doświadczenie, gwarancja jakości, a ponadto: doradztwo, transport oraz własny serwis fabryczny działający na terenie całej Polski.

Źródło: Galmet

Więcej

 

Firma powiązana:

Galmet

Telefon 77 403 45 00, 77 403 45 55
www.galmet.com.pl, www.facebook.com/GalmetPL/
galmet@galmet.com.pl, solary@galmet.com.pl

Galmet