Aktualności

Na motocyklach do FAKRO

10.10.2013

Na co dzień pracują jako architekci, dekarze i handlowcy. Połączyła ich wspólna pasja – jazda na motocyklach, którymi z całej Polski przyjechali do sądeckiej siedziby firmy FAKRO, drugiego na  świecie producenta okien dachowych.

Blisko czterdziestu "harleyowców" gościło w FAKRO na zaproszenie współwłaściciela firmy - Krzysztofa Kronenbergera - znanego ze swojej motocyklowej pasji. Witający niecodziennych  gości prezes  FAKRO Ryszard Florek nie krył swojego poruszenia widokiem fachowców związanych z branżą budowlaną wjeżdżających na teren zakładu na wspaniałych, lśniących  maszynach,  przy głośnym wtórze klaksonów.

- Tak szpanerskiego wjazdu do naszej firmy nie miał chyba nikt , kto dotychczas nas  odwiedził - mówił ze śmiechem Ryszard Florek. -  Musimy to koniecznie uwiecznić na wspólnej fotografii - dodał.

Nie tylko fotografia w otoczeniu harleyowców przejdzie do historii niecodziennych wydarzeń sądeckiego przedsiębiorstwa. Jeszcze nigdy goście FAKRO, którzy zawsze zwiedzają zakład,  nie przemierzali ogromnych hal produkcyjnych na motocyklach. Nie obyło się także be tradycyjnego "palenia gumy"  czyli wciskanie gazu do dechy, przy nieruchomych kołach motocykli, co daje efekt  niemal palenia się  opon. 

Wizyta gości była okazją do zaprezentowania przedsiębiorstwa i jego innowacyjnych produktów. Goście nie kryli wrażenia, jakie zrobiło na nich zaawansowanie technologiczne przedsiębiorstwa. Szczególne uznanie wyrazili dla prezentacji najnowszych produktów FAKRO z wykorzystaniem techniki projekcji trójwymiarowej.

Kochający jazdę na "wspaniałych maszynach" architekci, dekarze i handlowcy odwiedzili firmę FAKRO z okazji zakończenia sezonu motocyklowego.

Źródło: Fakro

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro