Aktualności

MCR II 24 firmy De Dietrich wśród laureatów konkursu System Instalacyjny 2009 roku

07.04.2010

19 lutego, w jednej z sal konferencyjnych warszawskiego hotelu Mariott odbyła się uroczysta Gala kończąca czwartą edycję konkursu System Instalacyjny roku 2009, organizowanego przez wydawnictwo Techmedia. Producenci, działający w branży techniki grzewczej i instalacyjnej, zgłosili do konkursu 110 swoich najlepszych produktów...

O wyborze zwycięskich urządzeń w każdej z dziewięciu kategorii decydowali czytelnicy magazynu Systemów Instalacyjnych, wysyłając wypełnione karty do głosowania do redakcji wydawnictwa. Do obliczenia wyników konkursowych wzięto pod uwagę 7725 prawidłowo oddanych głosów.

Firma De Dietrich po raz pierwszy wystąpiła w gronie firm pretendujących do nagrody System Instalacyjny roku 2009, zgłaszając kocioł kondensacyjny MCR II24 w kategorii technika gazowa oraz pakiet solarny Dietrisol Light w kategorii systemy grzewcze. Z tym większą przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić, że kocioł MCR II 24 został doceniony przez czytelników czasopisma, zdobywając największą liczbę głosów w ważnej dla nas kategorii technika grzewcza.

Statuetkę osobiście odebrał Prezes Zarządu De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o., pan Kazimierz Gołecki. W swoich słowach podkreślił znaczenie, jakie nagrody dla firmy De Dietrich.

źródło: De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Więcej