Aktualności

Weź udział w konkursie „Twój DOM w obiektywie” i wygraj meble Profap!

06.04.2010

Już 1. kwietnia rusza kolejna odsłona konkursu fotograficznego "Twój DOM w obiektywie" firmy ARCHON+. Najlepsze zdjęcie z realizacji domu wg projektu ARCHON+ zostanie nagrodzone bonem na zakup eleganckich mebli marki Profap. Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca. „Twój Dom w obiektywie” to całoroczny konkursem organizowany przez Biuro Projektów ARCHON +. Losowanie nagród odbywa się 4 razy w roku, po zakończeniu każdego kwartału. Najbliższe przyznanie nagród już 1 lipca!...
Osoba, która przyśle w tym kwartale najciekawsze zdjęcie otrzyma nagrodę główną, czyli bon o wartości 2 440 zł na zakup ekskluzywnych mebli Profap. Pozostałe nadesłane zgłoszenia zostaną nagrodzone wspaniałymi upominkami od ARCHON+. Dodatkowo wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na łamach strony internetowej ARCHON+.

Fabryka Mebli Profap oferuje meble oraz elementy wyposażenia przeznaczone, zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i kontraktowych. W swych projektach stawia na nowoczesne wzornictwo, starannie dobrane materiały i najwyższą jakość wykonania. O wyjątkowości produktów Profap, w tym niejednokrotnie nagradzanych kolekcji ARA, SENSO, czy PIANO przesądza konsekwentnie budowana stylistyka, bazująca na harmonijnych proporcjach brył oraz eksponowaniu urody naturalnych fornirów. Więcej informacji oraz pełna oferta Profap na stronie: www.profap.com.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy uwiecznić na fotografii swój wymarzony dom w przepięknej, wiosennej scenerii, a następnie wypełnić formularz na stronie: http://archon.pl/promocje-i-konkursy/konkurs-fotograficzny/108,art.
 
Pochwal się swoim domem i wygraj ekskluzywne meble Profap!
Zapraszamy do udziału w konkursie!