Aktualności

AFB poleca drzwi zewnętrzne

03.10.2013

Drewniane drzwi zewnętrzne produkowane przez nasz zakład, przeznaczone są do montażu jako drzwi wejściowe do domów, mieszkań i obiektów użyteczności publicznej.

Nasze drzwi charakteryzuje antywłamaniowość 2 klasy, wysoka izolacyjność termiczna Ud=0,7 W/(m2*K), wysoka izolacyjność akustyczna 30 db, oraz atrakcyjny, dopasowany do stylu domu wygląd to najważniejsze wymagania stawiane przez dzisiejszych inwestorów zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym drewnianym drzwiom zewnętrznym.

Wszystkie te wymagania spełniają produkowane przez nasz zakład drzwi zewnętrzne systemu AFB E82 (gr. skrzydła 82 mm), na które udzielamy 4 lata gwarancji. Konstrukcja i technologia produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych AFB to skonsolidowanie 20 lat doświadczeń i ciągłych starań naszego zespołu o dostarczanie naszym klientom wyrobów o najwyższej jakości.

Nie uznajemy na tym polu żadnych kompromisów technologicznych, ani oszczędności materiałowych, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę w jak ekstremalnych warunkach będą one służyły naszym klientom. Technologia produkcji, i parametry techniczne klasycznych drzwi zewnętrznych naszej produkcji jest identyczna jak dla drzwi z serii nowoczesnych - różnią się jedynie wzornictwem. AFB poleca drzwi zewnętrzne!

Źródło: AFB - Producent Drzwi Zewnętrznych i Wejściowych

Więcej