Aktualności

elfa – wszystko można zorganizować! smaki lata z najlepszej półki!

03.10.2013

Dla łasuchów powidła śliwkowe z orzechami. Dla smakoszy wytrawnych smaków – pesto z pietruszki. Ulubione przetwory zatrzymają smak lata w Twoim domu, a w ich przechowywaniu pomaga elfa. Stwórz nowoczesną spiżarnię i w każdej chwili ciesz się bogactwem ulubionych smaków.

Nieważne, czy hołdujesz nowoczesnym eksperymentom w stylu fusion, czy stawiasz na tradycyjne przepisy babci. Stwórz autorską kolekcję ulubionych smaków i przechowuj je w najlepszym stylu – owalnych, pękatych, smukłych, kwadratowych czy wielokątnych słoikach na najlepszej półce… elfa.

Szwedzka firma Elfa oferuje kompleksowe rozwiązania do zabudowy spiżarni i wnęk, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Ideą systemu jest pełna mobilność koszy i półek wspartych na przyściennych listwach. Dzięki niej możesz przechowywać, co tylko chcesz, bo zawsze znajdziesz na to miejsce.

Prosta logistyka doskonale wykorzystanej przestrzeni. Niewielkie pomieszczenie w pobliżu kuchni lub dobrze zagospodarowana wnęka jest na wagę złota. To uniwersalne miejsce na smakołyki, zapasową butelką oliwy z oliwek, naczynia na wypadek większej liczby gości czy rzadziej używane gadżety. Jednak co zrobić, by nie zabrakło w niej miejsca? Odpowiedź kryje się w elfa.

Zamontuj przyścienne pionowe szyny na całej wysokości ściany i do nich dobierz elementy systemu. Ażurowe półki są dostępne w głębokościach 30, 40 lub 50 cm, a praktyczne półko-kosze mają 30 lub 40 cm. Uzupełnieniem systemu wieszanego będzie zestaw wolnostojących koszy o różnych wysokościach: 8, 18 i 28 cm, oraz szerokościach: 35, 45 lub 55 cm.

Nie tylko możesz wybierać z całej palety wielkości, ale także dowolnie regulować odległości pomiędzy poszczególnymi elementami elfa. Dzięki temu optymalnie zagospodarujesz dostępną przestrzeń, zależnie od potrzeb i przechowywanych przedmiotów. W każdej chwili możesz także zorganizować swój system na nowo.

Produkty elfa Classic to wyższy standard przechowywania. Są one dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i platinum. Wybierz tę, która lepiej wpisze się w aranżację Twojej spiżarni. elfa – wszystko można zorganizować! smaki lata z najlepszej półki!

Źródło:  Elfa

Więcej