Aktualności

Konsumencki Lider Jakości 2013 dla Sokółka Okna i Drzwi

01.10.2013

Konsumencki Lider Jakości 2013 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Głosami konsumentów, produkty marki SOKÓŁKA OKNA I DRZWI zajęły I. miejsce w kategorii Okna drewniane, uzyskując tym samym możliwość otrzymania złotego godła KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013. W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, a skończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze.

Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości danej kategorii.

Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2013. Otrzymane wyniki i ich analiza pozwoliła jednoznacznie wyłonić liderów jakości polskiego rynku.

Źródło: Sokółka Okna i Drzwi

Więcej

Firma powiązana:

SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.

Telefon 85 722 02 11, 800 122 822 (bezpłatna infolinia)
www.sokolka.com.pl
biuro@sokolka.com.pl

SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.