Aktualności

96% dokładności – filtr RO6 z odwróconą osmozą od UST-M

01.10.2013

Spośród wszystkich metod oczyszczania wody na użytek domowy najskuteczniejsza jest odwrócona osmoza. Zatrzymuje ona nawet do 96% wszystkich substancji, które znajdują się w H2O płynącym z naszego kranu. W ofercie firmy UST-M, polskiego producenta filtrów, znaleźć możemy szeroką gamę urządzeń działających w oparciu o odwróconą osmozę. Wśród nich znajduje się filtr RO6.

Najważniejszym elementem filtra podzlewozmywakowego RO6 firmy UST-M jest działająca na zasadzie niezwykle dokładnego sita półprzepuszczalna błona osmotyczna – jej porowatość wnosi ok. 0,0002 mikrometra.

Wykorzystuje ona naturalny proces osmozy, czyli przenikania roztworów o wyższym stężeniu do roztworów o niższym stężeniu.  To właśnie dzięki niej filtr zatrzymuje nie tylko piasek, rdzę i inne zanieczyszczenia mechaniczne, ale także metale ciężkie, a nawet bakterie i wirusy.

Do gotowania, do mycia, do picia – filtr RO6 wyposażony został w mechanizm trzystopniowej filtracji wstępnej, która sprawia, że woda podlegająca odwróconej osmozie zostaje najpierw oczyszczona z największych zanieczyszczeń. Żeby filtr funkcjonował poprawnie, należy pamiętać, aby regularnie, nie rzadziej niż co pół roku, wymieniać wkłady wstępne.

Woda oczyszczona metodą odwróconej osmozy idealnie nadaje się do płukania owoców i warzyw a także przygotowywania kawy, herbaty czy zupy. H2O oczyszczone tą metodą jest także polecane do kąpieli, szczególnie małych dzieci, których skóra jest wyjątkowo delikatna.

RO6 został dodatkowo wyposażony w mineralizator, czyli specjalny wkład, który przywraca wodzie składniki mineralne. Dzięki temu doskonale nadaje się do picia.  Zestaw filtrujący RO6 został stworzony przez polskiego producenta posiadającego wieloletnie doświadczenie w dziedzinie uzdatniania wody.

Filtr jest niezwykle łatwy w montażu, a jego serwisowanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystkie jego elementy zostały przetestowane labolatoryjnie. Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. 96% dokładności – filtr RO6 z odwróconą osmozą od UST-M, cena: 660 zł, producent: www.ustm.pl

Źródło: UST-M

Więcej
 

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.