Aktualności

Domino z rozmachem!

27.09.2013

Wprawdzie stare porzekadło mówi że pieniądze szczęścia nie dają, ale jak słusznie dodała Marylin Monroe – zakupy, które można za nie zrobić tak. Szczególnie jeśli dotyczy to urządzania wymarzonego „m”. Wtedy nieograniczony budżet pozwala popuścić wodze fantazji i wybrać z oferty dokładnie to na co ma się ochotę.

Tam, gdzie główną rolę w urządzaniu domu czy mieszkania gra gust właściciela wydatkom może nie być końca bo lista ekskluzywnych dodatków o dekoracji jest bardzo długa. Oprócz przyciągającego wzrok oświetlenia czy dywanu można sobie pozwolić także na efektowne klamki, których cena jednostkowa zaczyna się od kilkuset złotych.

Dla najbardziej wymagających Klientów firma Domino przygotowała kilkanaście ekskluzywnych kolekcji, zarówno prostych w formie ale odznaczających się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania, jak i zdobionych w różny sposób. Jako przykład z pierwszej grupy posłużyć może model Mary-QR dostępny w dwóch odcieniach – chrom satynowy i nikiel lakierowany.
Grupę klamek zdobionych godnie mogą reprezentować zarówno kolekcje Gazela i Rainbow szczególnie polecane do wnętrz w stylu ECO jak i Elektra-QR Cristal doskonale wpisująca się zarówno w nowoczesne wnętrza jak i art. deco. Tym, którzy preferują styl klasyczny firma Domino także ma wiele do zaoferowania.

Godna uwagi jest zarówno fantazyjnie profilowana kolekcja Demeter czy Kora jak i iście zamkowa kolekcja Atene. Na wyróżnienie zasługuje także kolekcja Bali, która za sprawą florystycznych motywów umieszczonych na ceramicznym pochwycie jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz w stylu retro. Domino z rozmachem!

Źródło: Domino

Więcej