Aktualności

ALPOL GIPS laureatem konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2012

25.02.2013

Kapituła ogólnopolskiej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” nagrodziła firmę ALPOL GIPS za swój innowacyjny produkt Nanosystem do klinkieru.

Nagrodę w imieniu Spółki odebrał Henryk Rębisz - Kierownik Sprzedaży na rynek mazowiecki. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania Nanosystemu: wznoszenie murów i słupków ogrodzeniowych, murowanie wjazdów do garaży, kominów, cokołów, wznoszenie ścian budynków i elewacji oraz przyklejanie płytek klinkierowych i ich spoinowanie, stawia ten produkt na najwyższym stopniu podium. Wykorzystanie elementów składowych systemu zapewnia doskonałą trwałość i estetyczny wygląd wznoszonych obiektów. Główny składnik systemu, opatentowana Nanozaprawa ALPOL, jest produktem skupiającym w sobie najlepsze cechy zapraw dostępnych na rynku. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu nanododatków, likwiduje przyczyny, a nie skutki powstawania wykwitów na ścianach, murach i kominach z cegieł klinkierowych

Zdobycie tytułu Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju stanowi potwierdzenie, iż firma ALPOL GIPS stosuje najwyższe standardy w procesach organizacyjnych i produkcyjnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, poszukujących rozwiązań innowacyjnych. Alpol Gips udziela 5-letniej gwarancji na wbudowane nanoprodukty do klinkieru marki ALPOL. Warunki gwarancji znajdują się na stronie internetowej www.alpol.pl.

Źródło: Alpol

Więcej

 

 

ALPOL GIPS laureatem konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2012

Firma powiązana:

Piotrowice II

Telefon 15 836 41 42, (DOK) 41 372 11 10-12
www.alpol.pl, www.stabill.pl, www.satyn.pl, www.huzar.com.pl
dok@piotrowice2.com.pl

Piotrowice II
Zobacz produkty: