Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

SELENA organizatorem Regionalnych Mistrzostw Glazurników

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2013-09-24

Znamy już wszystkich regionalnych zwycięzców Glazurniczych Mistrzostw Polski organizowanych przez Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych.

Cykl siedmiu kolejnych turniejów Regionalnych Glazurniczych Mistrzostw Polski rozpoczął się w połowie maja zawodami w Gnieźnie, by zakończyć się zawodami 31 sierpnia 2013 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Teraz czas na ogólnopolski finał.

Partnerami SGSRW przy organizacji cyklu Glazurniczych Regionalnych Mistrzostw Polski, z segmentu chemii budowlanej są firmy SELENA i SOPRO. W trakcie siedmiu kolejnych imprez: Gniezno, Olsztyn, Przemyśl, Tarnów, Marki, Wejherowo, Piotrków Trybunalski, najlepsi glazurnicy w regionach rywalizowali ze sobą, by wyłonić finalistów, którzy powalczą o tytuł Mistrza Polski.

Dariusz Roj - Prezes Stowarzyszenia Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych: - Idea organizacji regionalnych mistrzostw glazurniczych ma na celu promocję wysokich kwalifikacji mistrzów glazurnictwa, a przez to podnoszenie rangi tego zawodu. W trakcie wszystkich kolejnych turniejów uczestnicy musieli wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami polegającymi na wykonaniu danej pracy w ściśle określonym czasie i zgodnie z kanonami sztuki glazurniczej. Chcemy, by najlepsi glazurnicy pracowali na najlepszych materiałach, stąd nasze zaproszenie do współorganizacji mistrzostw dla firm SOPRO i SELENA.

Każdorazowo w skład jury Regionalnych Mistrzostw Polski, poza przedstawicielami Stowarzyszenia Glazurników, wchodzili przedstawiciele firm SOPRO i SELENA. Oceniano nie tylko jakość wykonanej pracy, ale też dobór kolorystyczny materiałów, efekt wizualny i zgodność realizacji z zadanym tematem.

- Poziom wszystkich zawodów był naprawdę bardzo wysoki, a wyłonienie zwycięzcy w poszczególnych regionach stanowiło dla jury duży kłopot – mówi Marek Karwowski, Dyrektor ds. rynku profesjonalnego SELENA.

Marek Karwowski, który był sędzią w trakcie mistrzowskich zawodów m.in. w Gnieźnie, Rzeszowie, Wejherowie i Markach przypomina, że wszyscy dotychczasowi Mistrzowie Polski Glazurnictwa, wyłaniani od 2008 roku, polecają kleje do płytek TYTAN GEA. – Dlatego też naszych klejów nie mogło zabraknąć tam, gdzie do rywalizacji stanęli najlepsi glazurnicy w kraju.

Źródło: Selena

Więcej

 

 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny