Aktualności

SELENA organizatorem Regionalnych Mistrzostw Glazurników

24.09.2013

Znamy już wszystkich regionalnych zwycięzców Glazurniczych Mistrzostw Polski organizowanych przez Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych.

Cykl siedmiu kolejnych turniejów Regionalnych Glazurniczych Mistrzostw Polski rozpoczął się w połowie maja zawodami w Gnieźnie, by zakończyć się zawodami 31 sierpnia 2013 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Teraz czas na ogólnopolski finał.

Partnerami SGSRW przy organizacji cyklu Glazurniczych Regionalnych Mistrzostw Polski, z segmentu chemii budowlanej są firmy SELENA i SOPRO. W trakcie siedmiu kolejnych imprez: Gniezno, Olsztyn, Przemyśl, Tarnów, Marki, Wejherowo, Piotrków Trybunalski, najlepsi glazurnicy w regionach rywalizowali ze sobą, by wyłonić finalistów, którzy powalczą o tytuł Mistrza Polski.

Dariusz Roj - Prezes Stowarzyszenia Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych: - Idea organizacji regionalnych mistrzostw glazurniczych ma na celu promocję wysokich kwalifikacji mistrzów glazurnictwa, a przez to podnoszenie rangi tego zawodu. W trakcie wszystkich kolejnych turniejów uczestnicy musieli wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami polegającymi na wykonaniu danej pracy w ściśle określonym czasie i zgodnie z kanonami sztuki glazurniczej. Chcemy, by najlepsi glazurnicy pracowali na najlepszych materiałach, stąd nasze zaproszenie do współorganizacji mistrzostw dla firm SOPRO i SELENA.

Każdorazowo w skład jury Regionalnych Mistrzostw Polski, poza przedstawicielami Stowarzyszenia Glazurników, wchodzili przedstawiciele firm SOPRO i SELENA. Oceniano nie tylko jakość wykonanej pracy, ale też dobór kolorystyczny materiałów, efekt wizualny i zgodność realizacji z zadanym tematem.

- Poziom wszystkich zawodów był naprawdę bardzo wysoki, a wyłonienie zwycięzcy w poszczególnych regionach stanowiło dla jury duży kłopot – mówi Marek Karwowski, Dyrektor ds. rynku profesjonalnego SELENA.

Marek Karwowski, który był sędzią w trakcie mistrzowskich zawodów m.in. w Gnieźnie, Rzeszowie, Wejherowie i Markach przypomina, że wszyscy dotychczasowi Mistrzowie Polski Glazurnictwa, wyłaniani od 2008 roku, polecają kleje do płytek TYTAN GEA. – Dlatego też naszych klejów nie mogło zabraknąć tam, gdzie do rywalizacji stanęli najlepsi glazurnicy w kraju.

Źródło: Selena

Więcej

 

 

SELENA organizatorem Regionalnych Mistrzostw Glazurników

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena
Zobacz produkty: