Aktualności

Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2013

15.09.2013

Selena została wyróżniona tytułem Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2013 w segmencie "Piany i Silikony", w trakcie gali zorganizowanej dla najlepszych firm działających w segmencie okna i drzwi w Polsce.

Uroczystość odbyła się w podczas Targów Warsaw Build w Warszawie. Wyróżnienie Lider Rynku Stolarki przyznawane jest na podstawie rocznych rankingów wyników sprzedaży, tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych.

To już trzeci kolejny rok z rzędu, kiedy Selena zostaje wyróżniona prestiżowym tytułem Lidera Branży Stolarki w segmencie "piany i silikony". Nagroda ta jest dla przedsiębiorstw szczególnie cenna, gdyż jest ona odzwierciedleniem wyników sprzedaży uzyskiwanych przez poszczególne firmy, a o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby. Nagrodę dla Seleny SA odebrała Anna Jezierska, odpowiedzialna od strony marketingowej w firmie za segment aplikacyjny okna i drzwi.

- Tak jak co roku, wręczanie nagród Lidera Rynku Stolarki Budowlanej  jest ważnym wydarzeniem w branży, a na gali gromadzą się zawsze przedstawiciele najlepszych firm z segmentu okna i drzwi – mówi organizator gali, Robert Klos z Centrum Analiz Branżowych. – Przyznawane tytuły lidera w poszczególnych segmentach, to efekt analizy danych sprzedaży. My jako organizator gali jedynie potwierdzamy wysoką pozycję rynkową wyróżnionych firm.

Firma Selena SA od lat wszystkie swoje starania wiąże z dostarczeniem na rynek budowlany określonych wartości, zarówno dla partnerów handlowych, jak i wykonawców czyli użytkowników końcowych. Skutkuje to uznaniem, które zobowiązuje i dopinguje do bycia coraz lepszym. Przyznana firmie Selena SA  nagroda Lider Rynku Stolarki 2013 jest cennym potwierdzeniem bardzo wysokiej pozycji rynkowej firmy.

Źródło: Selena

Więcej

 

Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2013

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena
Zobacz produkty: