Aktualności

Grzejniki Viessmann już od 170 zł netto

18.09.2013

Grzejniki firmy Viessmann oferowane są jako uniwersalne do pomieszczeń ogólnego przeznaczenia, jak również w wersji łazienkowej. Atrakcyjne wzornictwo grzejników pozwala na wkomponowanie ich we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i wielu innych.

Zapewniająca efektywne oddawanie ciepła konstrukcja grzejników korzystanie wpływa na podniesienie sprawności całego systemu grzewczego. Już teraz mogą Państwo cieszyć się posiadaniem kompletnego systemu firmy Viessmann, nie tylko nowoczesnego i efektywnego źródła ciepła - kotła grzewczego czy pompy ciepła, ale także całej współpracującej z nim instalacji grzewczej razem ze znajdującymi się na końcu drogi przesyłu ciepła – grzejnikami.

Grzejniki firmy Viessmann oferowane są w kilkunastu rozmiarach umożliwiając dopasowanie ich do wielkości zabudowy oraz parametrów zasilania wody grzewczej – z kotła grzewczego lub pompy ciepła. Trwałość powłoki lakierniczej grzejników uzyskiwana jest na drodze złożonych procesów produkcyjnych. Grzejniki Viessmann już od 170 zł netto! Aby uzyskać więcej informacji proszę wybrać interesujący Państwa produkt:

Źródło: Viessmann

Więcej

Firma powiązana:

Viessmann

Telefon 71 360 71 00
www.viessmann.pl
info@viessmann.pl

Viessmann