Aktualności

Piekarnik z którym Ci się upiecze

18.09.2013

Radość z gotowania i pieczenia to podstawowe cele istnienia piekarnika HBG78B950 marki Bosch. Wyróżniający się wieloma funkcjami i wyjątkową, minimalistyczną formą, wniesie do Twojej kuchni elegancję, styl i zawsze doskonałe dania.

Najnowsza technologia  i jakość, jaką gwarantuje marka Bosch, sprawiają, że gotowanie staje się przyjemną sztuką kulinarną. Dzięki wielu wyjątkowym funkcjom i blisko 70. programom pieczenia, od tej pory odkrywanie nowych potraw i smaków jest dostępne dla każdego.

Jedną z najcenniejszych funkcji piekarnika jest Termoobieg 3D Plus. Pozwala ona na pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z gwarancją zawsze doskonałych efektów. Funkcja ta opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane i wentylowane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia.

Wybierając funkcję Termoobieg 3D Plus, upieczemy zarówno ciasteczka, jak również duże sztuki mięsa. Piekarnik HBG78B950 to także efekt dbałości o najwyższy komfort i bezpieczeństwo obsługi. Chłodny front izoluje i konstrukcyjnie utrzymuje temperaturę na zewnątrz urządzenia w chłodzie, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo naszym dzieciom i czworonożnym pupilom.

Unikatową na polskim rynku funkcję, uzupełnia także automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego. Aktywując pyrolizę, piekarnik rozgrzewa się do temp. ok. 500oC, w której wypalane są wszelkie zabrudzenia. Działająca także na szklane drzwi piekarnika funkcja, bez trudu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi pozostałościami tłuszczu po grillowaniu.

Piekarnik, z którym Ci się upiecze: Piekarnik HBG78B950

  • 68 programów automatycznych
  • 14 sposobów grzania
  • Pyroliza
  • HydroBaking

Cena: 6049 zł

Źródło: Bosch

Więcej