Aktualności

Glassolutions finalistą Konkursu Dobry Wzór 2013

17.09.2013

Zgłoszony przez firmę GLASSOLUTIONS Polska bezprofilowy system dźwiękoszczelnych ścianek i drzwi całoszklanych CLIP-IN został finalistą konkursu Dobry Wzór 2013 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jedynego konkursu w Polsce, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na naszym rynku.

System Clip-In znajduje swoje zastosowanie w przestrzeniach biurowych gdzie zbalansowanie walorów ciszy i jasnych, otwartych przestrzeni jest bardzo ważnym aspektem aranżacji wnętrz. To rozwiązanie, które zapewnia ciszę, a przy tym nie zabiera cennego naturalnego światła.

Clip-In to dźwiękoszczelny system szklanych drzwi i ścian działowych, którego szyby chronią przed hałasem do poziomu aż 47 decybeli. System Clip-In jest łatwy w instalacji i nadaje się do wielokrotnego montażu.

Dodatkową jego zaletą jest wysokie bezpieczeństwo. To rozwiązanie doskonale sprawdza się jako ściany i drzwi w biurach, salach konferencyjnych, czy studiach nagrań. Glassolutions finalistą Konkursu Dobry Wzór 2013 – uroczysta gala konkursu odbędzie się 24 października w Warszawie.

Źródło: GLASSOLUTIONS Polska

Więcej