Aktualności

Armatura KLUDI w przestrzeni publicznej

16.09.2013

Przestrzeń, w której się obracamy możemy z łatwością podzielić na naszą – prywatną oraz wspólną – publiczną. Aranżowanie tej drugiej nabiera współcześnie coraz większego znaczenia.

Charakter armatury KLUDI pozwala na jej stosowanie również we wnętrzach publicznych. Firma KLUDI może się poszczycić wieloma prestiżowymi realizacjami w biurowcach, hotelach, na uczelniach i w placówkach medycznych. Co sprawia, że projektanci wnętrz publicznych sięgają po tę samą armaturę, co klienci indywidualni, skoro jedni i drudzy kierują się zgoła różnymi priorytetami?

To – zdaniem Małgorzaty Gerwat, szefa ds. obsługi inwestycji KLUDI – potwierdza walory baterii doceniane przez inwestorów praktycznie podchodzących do kwestii wyposażenia łazienek. „Takie serie, jak: KLUDI ZENTA, KLUDI LOGO NEO, czy w przypadku bardziej ekskluzywnych obiektów KLUDI BOZZ, to dobre, solidne i ponadczasowe rozwiązania.

Ich uniwersalne wzornictwo pasuje do zróżnicowanych wnętrz, a wielość modeli pozwala dopasować je do potrzeb inwestora” – twierdzi Małgorzata Gerwat. Widać to chociażby na przykładzie wyposażenia budynku Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zastosowano odpowiednio serie KLUDI LOGO NEO i KLUDI ZENTA.

Kolejną uniwersalną kolekcją jest KLUDI OBJEKTA, gdzie sprawdzona, wieloletnia technologia łączy się z nowoczesnym designem. Prosty, liniowy kształt doskonale uzupełniają delikatnie zaokrąglone kontury. Nowoczesna forma baterii KLUDI OBJEKTA łączy walory estetyczne i praktyczne: proste kształty i gładkie powierzchnie cieszą oko, ale też ułatwiają utrzymanie ich w czystości. Dodatkowo zastosowany w bateriach perlator s-pointer Eco pozwala na zmniejszenie zużycia wody nawet o 40 procent.

KLUDI OBJEKTA doskonale pasuje do różnorakich wnętrz łazienkowych – wygląd oraz funkcjonalność tej armatury są uniwersalne. To tylko jedna z wielu przyczyn, dla których ta seria będzie elementem pasującym do łazienek w obiektach instytucjonalnych i użyteczności publicznej oraz we wnętrzach prywatnych. Tę serię zastosowano m.in. w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Armatura KLUDI w przestrzeni publicznej!

Źródło: Kludi

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen