Aktualności

Ceresit wspiera wykonawców

11.09.2013

Marka Ceresit, producent chemii budowlanej, należący do międzynarodowego koncernu Henkel uruchomił serwis internetowy Ceresit PRO – zintegrowaną platformę dla profesjonalistów z branży budowlanej.

Z jej pomocą wykonawcy usług budowlanych i remontowych odnajdą nie tylko potrzebne informacje i porady dotyczące wykonywania konkretnych prac, ale także inspiracje oraz rozwiązania nawet dla najbardziej skomplikowanych projektów remontowych. Użytkownicy serwisu zyskują możliwość kontaktu z innymi profesjonalistami, wzajemnej wymiany uwag i doświadczeń. Mogą także wziąć udział w Programie Lojalnościowym i zdobyć wiele cennych nagród pieniężnych oraz rzeczowych.

Serwis Ceresit PRO to idealne miejsce dla profesjonalistów, dla których zawód to pasja. W prosty i przejrzysty sposób prezentuje użytkownikom poszczególne aspekty związane nie tylko z realizacją usług remontowo-budowlanych, ale również prowadzeniem działalności biznesowej w tej branży. Dostępna na portalu wiedza daleko wykracza poza opis realizacji, koncentrując się na szczegółowym przybliżeniu najlepszych metod wykonawczych dla uzyskania najwłaściwszego efektu. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy z użytkowników znalazł cenne dla siebie informacje, dzięki czemu nawet najbardziej doświadczeni wykonawcy będą mogli poszerzyć swoje kompetencje.

Aby ułatwić nawigację, Ceresit podzielił dostępne w serwisie materiały i zdjęcia na konkretne sekcje tematyczne. W dziale „ABC Przedsiębiorcy” specjaliści z firmy Henkel przybliżają zagadnienia z zakresu prawa, ubezpieczeń i podatków wraz z wzorami najczęstszych pism urzędowych. Sekcja „Ekspert radzi” oferuje szeroki zakres fachowej pomocy, natomiast podstrona „Krok po kroku” pozwala na dokładne zapoznanie się procesem wykonawstwa usług w systemie balkonowym, tarasowym, kuchennymi i łazienkowym. Materiały są bogato ilustrowane, dzięki czemu zawarte wskazówki będą pomocne przy bardziej skomplikowanych pracach montażowych.

W sekcji „Narzędzia” przeprowadzimy kalkulację cenową, a klikając w zakładkę „Realizacje” obejrzymy efekty prac zarejestrowanych w serwisie. Sekcja „Do pobrania” to zbiór katalogów, rysunków technicznych oraz deklaracji zgodności – wszystko to wspomoże i ułatwi proces realizacji zleconych prac. „Serwis to prawdziwe kompendium wiedzy profesjonalisty. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje prezentowały szerokie spectrum działalności budowlano-remontowej. Doceniamy ich wiedzę oraz doświadczenie, dlatego oferujemy naszym użytkownikom możliwość współtworzenia treści poprzez możliwość zgłoszenia tematów w sekcji „Ekspert radzi”. Liczymy na to, że nowy projekt będzie platformą wymiany informacji i opinii między fachowymi wykonawcami” – powiedział Maciej Kamiński, Senior Brand Manager Ceresit & Thomsit

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – Istotnym elementem portalu Ceresit PRO jest Program Lojalnościowy. Marka pragnie wynagrodzić wykonawców za wysiłek, który wkładają w codzienną pracę, dążąc do jak najwyższej jakości wykonania projektów. W trakcie własnych realizacji, kupując produkty z katalogu, mogą zdobywać punkty. Wskazaną przez Ceresit ilość będą mogli wymienić między innymi na nagrody rzeczowe ściśle związane z pracą zawodową.

Osobom prowadzącym lub zarządzającym firmami z branży budowlano-remontowej program lojalnościowy daje możliwość otrzymania materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, banery reklamowe czy naklejki na samochód, niezbędnych w procesie zwiększania rozpoznawalności swojej firmy na rynku, a tym samym pozyskiwania klientów. Dla wykonawców preferujących nagrody pieniężne przygotowano system wymiany punków na pieniądze, przelewane na bezpłatną kartę płatniczą.

Ceresit PRO nagradza również aktywnych uczestników serwisu. Każdy użytkownik zamieszczający poradę, który wypełni ankietę lub opublikuje realizację ma szansę zwiększyć zakres korzyści, jakie czekają na niego w Ceresit PRO. Za aktywność w Programie lojalnościowym oraz na portalu będzie nagradzany punktami rankingowymi. Wraz ze wzrostem ich liczby będzie zakwalifikowany do coraz bardziej prestiżowej grupy jego uczestników. Dzięki temu uzyska dodatkowe korzyści wykraczające poza możliwości wynikające z wymiany punktowej. Ceresit wspiera wykonawców – więcej szczegółowych informacji pod adresem: www.ceresit-pro.pl

Źródło: Henkel Polska

Więcej

 

Firma powiązana:

Henkel Polska

Telefon infolinia 800 120 241
www.ceresit.pl

Henkel Polska