Aktualności

Nowa lokalizacja WODAN w Pile

17.03.2010

WODAN znany na polskim rynku dystrybutor materiałów i systemów budowlanych zaprasza do nowej siedziby - Oddział WODAN Piła, ul. Kossaka 101. Godziny otwarcia: pon.- pt. 8.00-16.00. Firma WODAN specjalizuje się w dystrybucji materiałów i systemów budowlanych, zwłaszcza w zakresie wysokiej jakości chemii budowlanej, systemów dociepleń, suchej zabudowy...

Poprzez sieć magazynów zlokalizowanych na terenie całej Polski WODAN prowadzi bezpośrednie zaopatrzenie firm wykonawczych, handlowych oraz inwestorów indywidualnych. Zaopatruje wszelkiego typu inwestycje budowlane - od domów jednorodzinnych, po obiekty przemysłowe, obiekty użytku publicznego oraz nowoczesne inwestycje komercyjne. Dzięki własnej flocie samochodów dostawczych, gwarantuje dostawę na plac budowy w każdym miejscu w Polsce.

Jesteśmy dla naszych Klientów nie tylko dostawcą materiałów budowlanych. Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia technicznego i fachowego doradztwa w zakresie stosowanych technologii i materiałów na każdym etapie prowadzonych prac inwestycyjnych. Zarówno w zakresie doboru odpowiednich materiałów i technologii, jak i w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie realizacji prac budowlanych.

źródło: WODAN

Więcej