Aktualności

Czekoladowe wnętrze

10.09.2013

Któż z nas nie lubi czekolady, tej rozpływającej się w ustach smakowitej substancji, która potrafi poprawić nastrój, umilić spotkanie towarzyskie czy przełamać niejedną barierę w kontakcie międzyludzkim. Można ją spożywać pod postacią kostek, wypijać na ciepło czy wreszcie używać, jako dodatek do deserów i ciast.

Zapewne także ze względu na te przyjemne zmysłowe skojarzenia lubimy otaczać się w domu przedmiotami o barwie głębokiego brązu. A gdyby np. wnętrze salonu czy sypialni utrzymać w czekoladowej tonacji? Znajdą się tu meble i dodatki dekoracyjne w różnych odcieniach brązu, bieli czy kremu, a także nieco ciemniejsze drewniane panele podłogowe - doskonałe tło dla jasnego dywanika, który subtelnie ogrzewa stopy i jest piękną ozdobą pomieszczenia.

Podobnie jak nowoczesne lampy w dwóch dominujących w salonie kolorach. Idealnym dopełnieniem tej czekoladowej kompozycji będzie jedna z korkowych ścian należąca do kolekcji Muratto Organic Block o niezwykle głębokiej, intensywnej brązowej barwie. Ułożenie płytek, ich interesujący design przypominający pojedyncze czekoladowe kostki, sprawiają, że powierzchnia ożywa, a cała aranżacja stanowi niebanalną harmonię kształtów i barw.

Czekoladowe wnętrze! W salonie przepełnionym czekoladowym aromatem, filmy tak pełne uroku i niepowtarzalnej atmosfery małego francuskiego miasteczka, jak słynna „Czekolada” smakować będą wyśmienicie, zwłaszcza, jeśli podczas projekcji oddamy się degustacji ulubionego czekoladowego deseru z nutą wanilii, pomarańczy, orzechów lub migdałów.

Źródło: Dom Korkowy

Więcej

Firma powiązana:

Dom Korkowy Sp. z o.o.

Telefon 12 637 96 39
www.wicanders.pl
krakow@domkorkowy.pl

Dom Korkowy Sp. z o.o.