Aktualności

5 lat gwarancji Nice

04.09.2013

Już czwarty rok z rzędu firma Nice proponuje użytkownikom automatyki możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat. „5 lat gwarancji Nice” jest kolejnym krokiem w celu utrzymania najwyższego poziomu obsługi posprzedażowej oraz następstwem przekonania o jakości wykonania oraz niezawodności produktów. Nowa edycja akcji rozpoczęła się 1 września i tradycyjnie potrwa do końca roku.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie siłowniki z oferty Nice dostępne w katalogu Nice Gate & Door 2013. Poprzednie trzy edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników systemów automatyki. Do tej pory z możliwości przedłużenia gwarancji skorzystało ponad 3 tys. użytkowników.

Proces przedłużenia gwarancji na urządzenia Nice jest bardzo prosty. W czasie 60 dni od montażu napędu użytkownik zobowiązany jest dokonać rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza on-line dostępnego na stronie internetowej www.nice.pl.

W czasie wypełniania formularza użytkownik zostanie jedynie poproszony o podanie swoich danych osobowych, numeru fabrycznego siłownika oraz źródła, skąd dowiedział się o akcji. W celu przedłużenia gwarancji w przypadku użytkowników indywidualnych niezbędne będzie również wykonanie dwóch przeglądów technicznych przez Partnera Handlowego Nice.

5 lat gwarancji Nice” to kolejna akcja, która pokazuje firmę Nice jako elastyczną oraz nieustannie dopasowującą się do rosnących oczekiwań. Produkty Nice można nabywać za pośrednictwem sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Lista Partnerów Handlowych Nice dostępna jest na stronie internetowej www.nice.pl.

Źródło: Nice

Więcej
 

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska