Aktualności

TYTAN® zaprasza do udziału w akcji KolorujeMY

22.08.2013

Ogólnopolska akcja KolorujeMY to najnowszy projekt społeczny, którego partnerem jest TYTAN®. Celem przedsięwzięcia jest pokolorowanie przestrzeni o szczególnym znaczeniu - pomieszczeń w Domach Dziecka. W tym roku zaplanowane jest wyremontowanie minimum trzech placówek.


W ramach organizacji prac remontowych w Domach Dziecka i pikników pełnych atrakcji dla Dzieci, TYTAN® zaprasza na stacje STS EkstraTrasy:

  • 23.08 Zabrze (piątek) Śląskie Rancho, ul. Stanisława Webera 18, godz. 14.00 do 18.00
  • 27.08 Chorzów (wtorek) Stadion Miejski, ul. Cicha 6, godz. 16.00 do 20.00
  • 29.08 Białystok (czwartek) Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20, godz. 13.00 do 19.00
  • 07.09 Poznań (sobota) INEA Stadion, ul. Bułgarska 17, godz.12.00 do 16.00
  • 14.09 Kutno (sobota) Stadion Miejski, ul. Kościuszki, godz. 12.00 do 16.00

na stoisko TYTAN® z farbami NEO, którymi będą malowane gigantyczne koszulki z logo akcji KolorujeMY. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

Akcję KolorujeMY wspierają fachowcy

Do przewidzianych remontów Domów Dziecka TYTAN® zapewni dostawę farb, gruntów oraz klejów do płytek, dzięki którym pobito rekord Guinness’a. Wsparcie zapewnią również Mistrzowie Polski Glazurnictwa, którzy wykleili klejami TYTAN® największą na świecie rzeźbę (koronę) z glazury! Miało to miejsce w Kielcach, więc korona została podarowana Koronie Kielce.

Farby TYTAN® w akcjach artystyczno-społecznych

Warto przypomnieć, że farby zolokrzemowe TYTAN® EO zostały wybrane do tworzenia olbrzymich fresków na Festiwalach Murali Outer Spaces w Poznaniu.  Dzięki silnym właściwościom kryjącym i bogatej palecie kolorów farb TYTAN® EO, powstałe dzieła urban artu wpisały się doskonale w tkankę miejską Poznania - nadając budynkom artystyczne oblicze. Wielobarwna instalacja przestrzenna na fasadzie budynku na warszawskiej Pradze stworzona przy użyciu farb TYTAN® EO w ramach akcji Shapes of Colour / City Tour, uatrakcyjnia i ożywia wizerunek stolicy.

Teraz natomiast nadeszła pora na akcję o charakterze charytatywnym, gdzie oprócz zmiany wizerunku przestrzeni można pomóc najbardziej potrzebującym. Przedsięwzięcie ma na celu zjednoczyć lokalne społeczności i dokonać wszelkich starań, aby dzieci z Domów Dziecka poczuły się ważne. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stacjach STS EkstraTrasy!

Przyłącz się do akcji: facebook.com/Kolorujemy. 

Źródło: Selena

Więcej