Aktualności

Okno EC 90 PLUS wyróżnione nagrodą "VIP – Najlepsze Okna i Drzwi" 2013!

24.06.2013

W dniu 12 czerwca 2013 roku po raz kolejny zostały wręczone nagrody "VIP – Najlepsze Okna i Drzwi".

Była to 6. edycja programu, której laureatem w kategorii "Certyfikowane Luksusowe Okno Drewniane do Domów Pasywnych" została firma POL-SKONE.

Tegoroczna edycja skupiła się na innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie energooszczędności i funkcjonalności stolarki. Nie jest to bowiem jedynie sezonowa moda, zaś powszechnie obowiązujący trend w budownictwie, który ma za zadanie podnieść komfort życia w trosce o środowisko naturalne. Nagrodę w kategorii "Certyfikowane Luksusowe Okno Drewniane do Domów Pasywnych” otrzymała firma POL-SKONE za okno pasywne EC 90 PLUS.

Firma POL-SKONE konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę stolarki okiennej. Model okna pasywnego EC 90 PLUS to tegoroczna nowość na rynku, dlatego ta nagroda jest tym bardziej ważna. Projekt okna EC 90 PLUS łączy w sobie walory techniczne i estetyczne drewnianych rozwiązań. Szeroka paleta możliwości wykończeniowych umożliwia dobranie odcienia najbardziej pasującego do wnętrza domu czy elewacji. Okno z serii EC 90 Plus posiada bardzo niski współczynnik przenikania ciepła Uw=0,77 W/m²K. Tak doskonały rezultat udało się uzyskać dzięki nowoczesnej konstrukcji okna jednoramowego wykonanego z drewna sosnowego klejonego warstwowo, dodatkowo wzbogaconego specjalnym wkładem termicznym. Produkt ten posiada certyfikat Passive House Institute, poświadczający zgodność jego parametrów z surowymi wymaganiami budownictwa pasywnego, to nie tylko gwarancja jakości i innowacyjności produktu, ale także świadectwo ciągłego dostosowywania oferty POL-SKONE do zmieniających się przepisów prawnych i norm europejskich.

Źródło: POL-SKONE

Więce

 

 

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone