Aktualności

Selena dynamicznie rozwija biznes

05.08.2013

Aktywny rozwój, wzrost pozycji na rynku i opinia perspektywicznego partnera  – tym może poszczycić się Selena – wiodący dostawca nowoczesnej chemii budowlanej w Polsce, uhonorowana Certyfikatem Dynamiczna Firma.

Nagroda jest przyznawana tym przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach wykazały się bardzo dobrymi wynikami finansowymi, zwiększającym się obrotem oraz wzrostem zatrudnienia. Dane są weryfikowane przez jedną z największych wywiadowni gospodarczych Dun&Bradstreet, która od lat bada rynek polskich firm i certyfikuje najprężniej rozwijające się organizacje. Selena, nagrodzona w poprzednich latach Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, tym razem zyskała tytuł Dynamicznej Firmy - także ze względu na ocenione przez ekspertów wywiadowni "właściwe decyzje biznesowe" i prężny rozwój. Producent nowoczesnej chemii budowlanej, skupiający wiele znanych marek m.in.: Tytan Professional, Matizol, Abizol, Artelit, dołączył do elitarnego grona pomiotów gospodarczych, cieszących się zaufaniem partnerów i mocną pozycją w branży budowlanej. 

- Bardzo nas cieszy, że działalność Seleny jest pozytywnie oceniana zarówno przez naszych klientów, którym staramy się dostarczać nowoczesne oraz konkurencyjne rozwiązania, jak i instytucje, dokonujące profesjonalnych analiz rynkowych oraz porównań z innymi podmiotami gospodarczymi. Zależy nam na utrzymaniu pozycji solidnego, dynamicznego partnera, który cieszy się tak szerokim zaufaniem. To niezwykle ważna cecha w biznesie, szczególnie w branży budowlanej – powiedział po otrzymaniu Certyfikatu Andrzej Ulfig, Prezes Zarządu Seleny SA.

Źródło: Selena

Więcej