Aktualności

Produkty Ensto zostały oznaczone godłem "Design from Finland"

31.07.2013

Godło "The Design from Finland" przyznawane jest firmom, które przywiązują się dużą wagę do designu, gdyż stanowi on integralną część procesu rozwoju produktu.

Produkcja może odbywać się zarówno w Finlandii jak i za granicą. Oprócz designu sprawdza się także, czy produkt jest użyteczny, przyjazny dla użytkownika oraz środowiskowa.

"W Ensto design odgrywa kluczową rolę w strategii rozwoju firmy. Nie tylko wpływa na wygląd produktu, ale także zwiększa jego użyteczność, gwarantuje efektywne wykorzystanie materiałów, jak również wspomaga proces jego rozwoju. Ponadczasowy design znacznie wydłuża cykl życia produktu oraz wzmacnia naszą strategię zrównoważonego rozwoju" – wyjaśnia Pia Hänninen, Dyrektor Ensto ds. Marki i Komunikacji. "Idea godła Design from Finland odzwierciedla wartości, którymi kieruje się firma”.

Godło The Design from Finland otrzymały następujące grupy produktów Ensto: linie napowietrzne, sieci kablowe, automatyka sieci, systemy obudów, ochrona przeciwwybuchowa, komponenty dla przemysłu, osprzęt dla budownictwa, systemy biurowe oraz systemy do ładowania samochodów elektrycznych.

Źródło: Ensto

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Ensto Pol

Telefon 801 360 066
https://www.ensto.com
biuro@ensto.com

Ensto Pol